Як розіграти колегу на роботі.

Нікому не чуже здорове почуття гумору, і будь-яка людина позитивно відреагує на цікаву і винахідливу жарт. Найпопулярніший день для розіграшів - це, звичайно, перше квітня кожного року, і ви можете придумати декілька оригінальних способів пожартувати над своїми колегами по роботі . У цій статті ми розповімо, як можна розіграти співробітників і здивувати їх.
Інструкція
1
На холодильник, кавоварку, чайник або комп'ютер прикріпіть роздруковану на принтері табличку про те, що техніка в офісі перекладається на голосове управління. Впишіть в табличку приклади команд, які потрібно використовувати - наприклад, «включити комп'ютер», «приготувати чай», та інші. Колеги будуть пробувати ваші команди і дивуватися, чому вони не працюють.
2
Хто сидить поруч співробітникам ви заради сміху можете поміняти телефонні дроти і комп'ютери. Деякий час вони не будуть розуміти, що відбувається, і чому їм приходять чужі дзвінки і чужі листи.
3
Спробуйте заклеїти гніздо лазера оптичної миші скотчем або папером - колега шукатиме причину непрацюючої техніки.
4
Зговорившись заздалегідь з колегами, ви можете непогано розіграти начальника, заздалегідь принісши на роботу кілька комплектів різної одягу на кожну людину. Щоразу, коли ви йдете в кабінет начальника, надягайте новий одяг - він неодмінно помітить це і здивується.
5
Доброю ідеєю налякати і насмішити свого колегу є установка на його комп'ютері в якості заставки синього екрану смерті Windows.
6
Також можна зробити скріншот робочого столу з папками і ярликами, а потім видалити весь вміст із робочого стола і встановити скриншот замість шпалер.
7
Замкніть всі кабінки офісного туалету, підклавши під двері книжки, черевики і одяг, щоб колеги були впевнені, що в туалеті хтось є.
8
Зберігайте позитивний настрой, і ваші розіграші пройдуть на ура.