Як зробити грубку для лазні. Як з печі зробити камін.

Піч в лазні є найголовнішим атрибутом. У продажу представлений величезний вибір печей різної форми і з різним обсягом водогрійного бака. Причому, залізо, з якого печі виготовлені, відповідає її тривалої експлуатації. Можна вибрати піч з нержавіючої сталі, вода в ній буде завжди залишатися чистою. При бажанні, виготовити піч для лазні можна самостійно. Зварника для виготовлення печі краще найняти професійного, так як бак для води потрібно варити зі знанням справи, інакше він буде протікати.
Вам знадобиться
  • -лістовое залізо
  • -зварювальні апарат
  • -уголок
  • -арматура для колосників
  • -Труба димохідна
Інструкція
1
Піч можна зробити круглу або квадратну. Все залежить від вашого бажання. Ємність для нагріву води робіть по своїх потребах. Спочатку необхідно зварити топку з листового заліза. У ній має бути передбачено піддавали і колосники для укладки дров. Зверху приваріть металевий куточок. На нього буде приварений відсік для каменів, щоб була можливість паритися. Над відсіком для каменів приварюється ємність для води. Посередині ємності для води та відсіку для каменів необхідно передбачити отвір для труби. Отвір має бути таким розміром, яким діаметром трубу ви будете ставити. Все має бути ретельно і герметично проварено.
2
Перш ніж піч встановлювати викопайте невелике заглиблення на місці установки, поставте опалубку і залийте невеликою фундамент. Фундамент потрібно саме залити, так як встановлена піч на червоні цеглини буде все одно просідати не рівномірно і може нахилити.
3
Місця зіткнення грубки з дерев'яними поверхнями необхідно захистити матеріалами, що не допускають загоряння.
4
Якщо ви дуже любите паритися і хочете щоб лазня прогрівалася повільно, рівномірно, а тепло в ній зберігалося якомога довше, то залізну піч обнесіть цеглою, який не боїться вологи. Тоді, після того як лазня витопиться, паритися в ній можна буде ще дуже довго.