Як досягти успіху в справах.

В процедурі досягнення успіху немає чарівництва, але вона вимагає наполегливості. При наявності хорошого наставника успіх майже неминучий. Але навіть самостійно можна чималого домогтися на певному етапі.
Інструкція
1
Запишіть, що значить досягти успіху в справах . У кожної людини своє розуміння. Що це означає для вас? Складіть якомога більш повний список. Він знадобиться протягом довгих років, тільки буде доповнюватися і видозмінюватися.
2
Виберіть із списку одну задачу, вирішення якої найбільше наблизить вас до стану успіху. Займатися відразу всім неефективно, на це не вистачить часу. Тому вибирайте найбільш значущу, проривну задачу.
3
Складіть план вирішення даного завдання. Що треба робити? В які терміни? Що для цього знадобиться? Кого просити про допомогу? Які тренінги пройти? Від яких речей позбутися? Пишіть в плані все, що вважаєте суттєвим. План - це путівник.
4
Знайдіть зразок, який буде вас надихати. З кого можна брати приклад? Знайдіть його фотографії. Скажіть собі, що досягнете того ж. Ви - не менше цілеспрямована людина.
5
Приділяйте більше всього часу вирішенню основного завдання. Пам'ятайте, що в цьому - прорив. Менше займайтеся іншими справами. Менше читайте блоги. Швидкість досягнення залежить від вас.
6
Вирішивши задачу, зробіть висновки. Як можна було прийти до мети швидше? Чи дійсно мета настільки важлива, як здавалося на початку?
7
Повторіть всі кроки заново.
Зверніть увагу
Не забувайте про повсякденні зобов'язаннях. Можна настільки захопитися однією ідеєю, що втратити найважливіше в житті. Тоді вийде не прорив, а крок назад. Йдучи вперед, не забувайте дивитися по сторонам. Хтось потребує вашого дзвінку? Зробіть це теж.
Корисна порада
Покажіть готовий план процвітаючій людині. Не думайте, що не маєте потребу в радах.