Як прожити в нашому світі.

Життя - це нескінченні зміни, швидкі спади і підйоми. У такій ситуації мало у кого вийде безтурботно жити в затишному гніздечку. Треба постійно рости і змінюватися. Мураха зайнятий однією справою. У людському ж "мурашнику" своє місце доводиться шукати неодноразово впродовж життя. Розуміння цього дозволяє не тільки гідно прожити, а й внести великий внесок в життя інших людей.
Інструкція
1
Вчіться радіти і дякувати. Це - основа хорошого життя. Уникайте негативних новин. Тягніться до світла. Життєлюбність дасть вам сил подолати випробування.
2
Ліквідовуйте борги. Віддайте всім, кому що повинні. Зробіть це якнайшвидше.
3
Мінімізуйте витрати. Якщо немає коштів платити за більшу квартиру, змініть її на меншу. Будьте розумні. Перейдіть на інший тариф, щоб менше платити за інтернет і телефон. У вас буде залишатися більше грошей. Проаналізуйте всі витрати.
4
Створіть стратегічний запас. За часів швидких криз без цього не прожити. Бодо Шефер в книзі "Шлях до фінансової незалежності" рекомендує мати недоторканий запас грошових коштів, про який ніхто не знає. Ви користуєтеся їм тільки в ситуації банкрутства. У вас повинні бути гроші на термін від 6 до 12 місяців, щоб оплачувати всі рахунки. У разі втрати роботи це дозволить вам спокійно пройти курси перекваліфікації або перечекати кризу, знайте, що не нагромадяться борги. Щоб створити такий запас, треба навчитися економити. Це наші звички переконують нас в тому, що грошей і так не вистачає. Бракувати їх буде під час суворого кризи, до якого ви можете опинитися не готові, якщо він прийде. Тому економте прямо зараз.
5
Ведіть колекцію конспектів. Як прожити в цьому світі ? Багато людей дали відповідь в своїх книгах. Вони розповідають, як пройшли через злидні, голод, а потім досягли того, про що мріяли. Ви повинні знати, як вони це зробили. У вас має бути дуже багато конспектів. Записуйте основні принципи досягнення успіху і хороші приклади застосування цих принципів. Знання, як діяти, одного разу приведе вас до кращого життя.
6
Керуйте здоров'ям. Здорова людина здатна все почати спочатку. Хворий, кволий, слабкий повільно гине. Що б з вами зараз не відбувалося - почніть себе зміцнювати. Знайдіть біографії людей, які зцілилися від страшних хвороб, коли перестали сподіватися на таблетки і взяли управління здоров'ям у свої руки. З кожним днем ви повинні ставати сильнішими, незалежно від віку. Навіть в похилі роки багато хто продовжує займатися, залишаючи приклад молоді.
7
Робіть спроби прориву. Коли є стратегічний запас, можна спокійно намагатися, намагатися і намагатися застосувати на практиці те, що написано в ваших конспектах.
Зверніть увагу
Не піддавайтеся зневірі, навіть якщо вас не підтримує ніхто. Читайте книги, які дають надію.
Корисна порада
Все успішні люди рекомендують вести щоденник. Варто прислухатися, адже це відображає зростання.