Як зв'язати рукавички.

Рукавички слід в'язати по колу з використанням п'яти спиць, починаючи від зап'ястя. Для того щоб зв'язати рукавички вам буде потрібно 40-135 грам пряжі.
  1. На дві спиці набираються 60 петель, а одна звільняється. Перший ряд туго прив'язується гумкою, при цьому відбувається розподіл петель на чотири спиці. Перші 15 петель в'яжуться першої спицею, наступні другий спицею, далі третьої спицею, останній 15 петель четвертої спицею. Таким чином, має отримати 60 провязани петель за допомогою чотирьох спиць, п'ята залишається вільною (робоча спиця). До петель першої спиці можна приколоти шпильку для орієнтиру в в'язанні. На першій і другій спицях пров'язуються петлі верхньої частини рукавички, на третій і четвертій - нижня частина - долоню. Потім в'язання замикається в коло, з'єднуючи нитку від пряжі з кінцем, який залишився від набору петель. Подальше в'язання рукавичок відбувається за годинниковою стрілкою по зовнішньому основи кола гумки.
  2. пров'язуванням клина великого пальця. На рукавичці лівої руки, клин знаходиться на четвертій спиці, а на правій рукавичці - на третій спиці. В'язати клин слід після гумки або пров'язування основних малюнків. Клин виконується за допомогою додавання петель.
  3. Виконання отвори для мізинця. Петлі для мізинця знаходяться на початку третього спиці і в кінці другої. Необхідно провязать три або чотири кола до початку вказівного пальця.
  4. Виконання вказівного пальця. Спочатку провязивают вказівний палець. Петлі знаходяться в кінці четвертої спиці і на початку першої, в загальній складності має бути 17 петель. Після появи перемички кількість петель складатиме 21.
  5. В'язання середнього пальця. Його слід пов'язати після вказівного, всього 23 петлі. Для в'язання використовують три спиці.
  6. Виконання безіменного пальця. Петлі з нитки переносяться на спиці, починаючи з верхньої частини, в цілому 17 петель. На спицю з трьома петлями набираються петлі з перемички середнього пальця. В'язати слід по колу, за таким же принципом, що й інші пальці.
  7. пров'язуванням мізинця. Петлі з шпильок необхідно перенести на дві спиці. На третю набирається 4 петлі перемички безіменного пальця, всього 19 петель. Далі палець пров'язується як інші.
  8. В'язання великого пальця. Петлі з шпильок переносяться на дві спиці, а третю набираються з верхньої частини. В'язання проводиться по колу до середини нігтя, а потім зменшується як на інших пальцях.

Описаний метод допоможе вам швидко і легко зв'язати рукавички, які буду радувати вас в холодну погоду.