Як приготувати картоплю фрі будинку. Як оформити довіреність на людину щоб отримати місце в садок.

В даний час картопля фрі дуже популярний. Купуючи картоплю в кафе, ми інколи не знаємо, з якого картоплі і з додаванням будь масла його приготували. Приготувати картоплю фрі в домашніх умовах досить просто, а смак практично не відрізнятиметься від купленого картоплі.
Вам знадобиться
    • картопля,
    • сіль,
    • рослинне масло.
Інструкція
1
Картоплю помити і тонко зрізати шкірку. Ще раз промити під проточною холодною водою і нарізати брусочками, часточками або соломкою (за бажанням).
2
Викласти порізану картоплю на паперовий рушник для того, щоб пішла зайва волога.
3
Поставити на вогонь сковороду, налити рослинне масло так, щоб він міг покрити весь картопля. Масло посолити і почекати до утворення бульбашок.
4
Тепер можна починати закладати потроху картопля, в один шар. Масло має рівномірно покривати картоплю. Смажити до золотистого кольору, можна перевертати лопаткою.
5
І так поступово пережарити весь картопля, не забувайте кожного разу додавати рослинне масло, тому що воно всотується в картоплю. Приготований картопля вийняти і дати стекти маслу.
6
Можна подавати до столу у вигляді гарніру до м'яса і риби. Окремо подати сирний соус або кетчуп.
Зверніть увагу
При покупці картоплі зверніть увагу на зовнішній вигляд, він не повинен мати темних плям і порізів. Картопля краще вибирати молодий і білих сортів.
Корисна порада
Перед смаженням обов'язково картопля обсушити, інакше олія буде бризкати і стріляти. Солити картоплю можна після приготування. Не потрібно різати картоплю занадто дрібно, він пригорить і вийде дуже сухою.