Як зробити річ своїми руками.

Прагнення до творчості змушує нас завмирати в магазинах поряд з фарбами, пластиліном, навчальними книгами, новими приладами. Відмахуємося від цих думок - ось буде більше часу, тоді займуся. Йдуть роки, нереалізовані бажання зрідка спливають в глибині серця. Але ж можна не відкладати, потрібно лише правильно підійти до справи, - і мрія стає реальністю.
Інструкція
1
Знайдіть ілюстроване покрокове опис роботи. Вперше беручись за якусь справу, не вдасться уникнути помилок. Тому опис процесу "в трьох словах" не підходить. Потрібні відео-матеріали, фотографії, схеми. Причому якомога більш докладні.
2
З'ясуйте, чи доступні необхідні матеріали та обладнання. Чи можна їх купити прямо зараз? Або доведеться десь замовляти і не відомо, скільки чекати? Чи все є, як в описі роботи або треба шукати аналоги? Проаналізуйте ці моменти заздалегідь, щоб в процесі роботи не зупинитися через якоїсь дрібнички. Чи завжди є в наявності те, що вам потрібно? Може бути, в магазині лежать старі залишки, а більше завезення не планується? Чи буде можливість продовжувати заняття?
3
Приготуйте робоче місце. Навіть купивши необхідне, є небезпека не почати роботу, якщо не буде зручного місця. Подбайте про світло і просторі. Чи є сенс щось викинути з дому, якщо воно встало на шляху до вашої мрії? Аналізуйте, що для вас дорожче. При бажанні місце розчистити можна завжди.
4
Виключіть відволікаючі чинники. Якщо запланували час, подбайте, щоб воно не пішло на щось інше. Вимкніть все, що можна відключити. Надішліть домашніх в цирк. Зробіть добре і собі, й іншим. Ви знаєте, що може вам завадити. Сплануйте ці питання мудро.
5
Зробіть, що задумано. Деякі речі неможливо закінчити за один раз. Важливо, щоб процес виготовлення не розтягувався до нескінченності.
Зверніть увагу
У вас може бути дуже напружена за часом ситуація. І все-таки, мрії повинні здійснюватися. Прочитайте кілька хороших книг про планування часу. Наприклад, Девід Аллен "Як привести справи в порядок", Стівен Кові "Фокус - досягнення пріоритетних цілей", Брайан Трейсі "Результативний тайм-менеджмент".
Корисна порада
Приобщайте домашніх до ваших задумкам. Щоб вони підтримували ваше прагнення, нехай стануть невеликими співучасниками. Наприклад, допоможуть приготувати робоче місце.