Як розлінованих лист.

разлиновка потрібна не тільки для виготовлення шаблону, на який потім накладають прозорі листи . Щоб красиво підписати листівку, також потрібна разлиновка. Стандартний її спосіб, при якому за допомогою лінійки і олівця зліва і справа на аркуші ставляться крапки через рівні проміжки, не виключає похибки. І результат виглядає не настільки акуратно. Просвічувати же лист і шаблон знизу лампою - трудомістке і не підходить для картону. Тому виберемо другий шлях.
Вам знадобиться
  • - міліметрівка
  • - лінійка
  • - скріпки
  • - товста голка
Інструкція
1
Накладіть основу на міліметрівку. Основа - це лист, який потрібно розлінованих. Міліметрівку потрібно покласти вниз так, щоб вона була видна ліворуч і праворуч від основи. А знизу і зверху основа і міліметрівка повинні бути однієї довжини.
2
Закріпіть обидва шари скріпками. Їх зручно розташовувати знизу і зверху. Використовуйте скріпки, які не подряпати основу і не залишать на ній вм'ятин.
3
Позначте початкові точки. Це дві точки на міліметрівці - зліва і праворуч від основи. До них буде прикладатися лінійка. Початкові точки можна розташувати на одному рівні, тоді разлиновка вийде горизонтальною. Якщо ж розлінованих лист треба під кутом, наприклад, щоб підписати листівку, то початкові точки слід відзначити на різному рівні.
4
Позначте всі інші точки. Ідіть вниз від початкових точок - з лівого і з правого боку. Відзначайте їх не на основі, а на міліметрівці. Робіть це через рівні відстані. Таким чином можна розлінованих лист як завгодно, - через 1 сантиметр або рідше. При необхідності, між основними лініями можна робити відступ по 2-3 міліметра. В цьому випадку заздалегідь сплануйте, яка разлиновка вам потрібна і ставте точки через відповідні відстані.
5
разліних лист. Прикладайте лінійку до відповідних точок і проводите олівцем тонку лінію. Якщо робите разлиновку на листівці, замість олівця використовуйте товсту "циганську" голку. Тоді лінії не доведеться прати. Акуратно натискайте на голку і ведіть її під нахилом. Лінії будуть практично не видно. Все здивуються, як вам вдалося підписати листівку дивовижно рівно.
Зверніть увагу
Якщо потрібна разлиновка і по вертикалі, і по горизонталі, можна не обрізати міліметрівку за розміром основи. Нехай вона визирає з 4-х сторін. Щоб закріпити основу, приклейте її до міліметрівці в двох місцях клеїть олівцем. Якщо ж приклеювання виключено, доведеться після першого проходу повернути лист і знову використовувати скріпки.
Корисна порада
клітчастим буває рулонна або у вигляді листів. Коли є можливість, використовуйте листову, так як рулонна буде згортатися і заважати. Або ж пропрасуйте її.
У певних ситуаціях користувачеві може знадобитися розлінованих лист , щоб використовувати його як трафарет або бланка. В програмі Microsoft Office Word це можна зробити за допомогою вбудованих інструментів.
Інструкція
1
Перш ніж приступити безпосередньо до разлиновке, налаштуйте підходящий режим відображення сторінки. Відкрийте вкладку «Вид», переконайтеся, що в блоці «Режими перегляду документа» на панелі інструментів встановлено значення «Розмітка сторінки». В блоці «Показати або приховати» встановіть маркер в поле «Лінійка». Це допоможе наочно побачити і оцінити, чи правильно ви вибрали висоту рядків при разлиновке.
2
Перейдіть на вкладку «Вид» і знайдіть блок «Параметри сторінки». Натисніть на кнопку-мініатюру «Розмір» і виберіть для документа підходящий формат, якшо в випадаючому меню по відповідному рядку лівою кнопкою миші. При виведенні документа на друк розмір електронної сторінки повинен збігатися з розміром паперового лист а.
3
У тому ж блоці натисніть на кнопку-мініатюру «Поля» і виберіть в контекстному меню пункт «Настроювані поля». Відкриється нове діалогове вікно. На вкладці «Поля» в однойменній групі встановіть потрібні значення для правого і лівого поля, можливо, разлиновка вашого лист а перевищує значення, встановлені за замовчуванням.
4
Відкрийте вкладку «Вставка». В блоці «Таблиці» натисніть на кнопку-мініатюру «Таблиця». Розгорнеться меню. Використовуючи макет, виберіть один стовпець і максимальну кількість рядків. Або ж викличте в меню команду «Вставити таблицю» і вкажіть в діалоговому вікні потрібну кількість шпальт і рядків. Буде створена таблиця з заданими параметрами.
5
Якщо в таблиці не вистачає рядків, виділіть за допомогою миші стільки рядків, скільки хочете вставити, в контекстному меню «Робота з таблицями» перейдіть на вкладку «Макет» і натисніть на кнопку «Вставити зверху» або «Вставити знизу» в блоці «Рядки і стовпці». Щоб прибрати бічні кордону таблиці, перейдіть на вкладку «Конструктор», виберіть інструмент «Ластик» та проведіть ним по правій і лівій межі.
6
Щоб задати точну висоту рядка, виділіть таблицю і клацніть по ній правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть пункт «Властивості таблиці». Відкриється нове діалогове вікно, перейдіть в ньому на вкладку «Строка». В групі «Розмір» розділу «Рядок» встановіть маркер в поле «Висота». В сусідньому полі, розташованому трохи правіше, введіть потрібне вам значення в сантиметрах і натисніть на кнопку ОК.