Як вийти красивою на фотографії.

Будь-яка дівчина мріє про фотографії , на якій вона не поступатиметься за красою зіркам естради і кіно. Для того щоб виглядати на фото карколомно, ви можете звернутися до професійного фотографа - він знає, в якому ракурсі моделі виглядають найбільш вигідно, і як налаштувати освітлення, щоб на фотографії ви виглядали красиво і яскраво. Проте, ваша краса на фотографії залежить не тільки від умінь фотографа, але і від вас самих. У цій статті ми розповімо, про що варто подбати перед зйомками, щоб виглядати на фотографіях найкращим чином.
Інструкція
1
Зробіть відповідний для зйомок макіяж. Візаж для фотографії повинен бути матовим, так як будь блиск буде помітний при яскравому студійному освітленні. Нанесіть на шкіру матовий тональний крем, а почервоніння замаскуйте спеціальним маскувальним олівцем.
2
Поверх готової тональної основи нанесіть бронзову пудру або рум'яна. В день зйомки зверніть увагу на своє харчування - в ньому не повинно бути занадто солоних і гострих продуктів, а також алкоголю.
3
Розпустіть волосся, розчешіть їх і струсіть, щоб сформувати природні локони. Для більшого блиску і стійкості збризніть зачіску лаком-фіксатором.
4
Підберіть для зйомок оригінальну, але стриману в забарвленні і досить темний одяг, яка візуально буде вас стрункішою. Не прагніть надягати занадто обтягуючі або занадто вільні речі - підберіть плаття або костюм облягаючого силуету.
5
Коли вас фотографують - посміхайтеся. Посмішка повинна бути щирою і природною. Не обов'язково показувати під час посмішки зуби - при бажанні ви можете посміхнутися і з закритим ротом. Також стежте за виразом вашого обличчя в момент посмішки - очі повинні посміхатися теж, а міміка обличчя повинна відповідати вашому позитивному настрою. Спробуйте згадати щось радісне, і цей настрій не доведеться створювати спеціально.
6
Приймаючи позу перед фотографом, розслабтеся і заспокойтеся - напружені пози виглядатимуть на екрані добре. Вдало виглядають позиції впівоберта, коли вага перенесений на задню ногу.
7
Також в момент фотографування випряміть спину і прийміть максимально рівне і красиве положення. Рівна постава надасть вашій фігурі правильні вигини і створить приємне враження про фотографії .
8
Фотографуючись, не забувайте про фон - подбайте про те, щоб він був прийнятним і продуманим, оскільки фон істотно впливає на кінцевий результат - на те, як ви отримаєте на фото.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UFmFrdOmvqk