Як змінити фон на робочому столі.

Хтось вважає за краще не звертати увагу на фон свого робочого столу, приділяючи більше уваги значкам і роботі з ними, а хтось постійно змінює картинки в залежності від свого настрою, вражень, нових зроблених знімків. Як швидко поміняти вид робочого столу?
Вам знадобиться
  • комп'ютер, картинка (фото або спеціальні шпалери).
Інструкція
1
На робочому столі клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». Відкриється нове вікно, в якому є кілька вкладок. Виберіть з них «Робочий стіл».
2
У вікні представлені стандартні варіанти зображень. Простим клацанням по кожному з них можна переглянути мініатюрний приклад.
3
Якщо стандартні варіанти картинок не підходять, завантажте своє. Клацніть кнопку «Обзор» в цьому ж вікні і знайдіть на комп'ютері відповідні шпалери. Виділіть їх і натисніть кнопку «Відкрити».
4
Відрегулюйте положення зображення (по центру, замостити або розтягнути). Варіанти знайдіть в випадаючому списку «Розташування» в основному вікні. Для підтвердження свого вибору клацніть кнопки «Застосувати» і «Ок» (саме в такому порядку).
5
Якщо ви побачили на своєму комп'ютері відповідний знімок або картинку, але часу на відкриття спеціального вікна і пошуку немає, то клацніть по картинці (вона повинна бути відкрита) правою кнопкою миші і виберіть пункт «Зробити фон ом робочого столу ».