Як зшити рукавички. викрійки рукавичок без пальців.

В останні роки став дуже популярним такий аксесуар як рукавички без пальців. Існують і жіночі, і чоловічі моделі рукавичок. Виробники роблять їх з шкіри, шовку зі всілякими елементами декору або призначені для спортивних занять.

Потрібно зауважити, щоб зшити рукавички без пальців, можна і в домашніх умовах, керуючись порадами по шиттю звичайних рукавичок. Тому, для початку слід прочитати рекомендації по шиттю простих рукавичок. Тепер потрібно підготувати наступні матеріали:

  • вибрати необхідно тканину (можна використовувати натуральний або штучний хутро, шкіру) з якої ви хочете зшити ваші ультрамодні рукавички;
  • підготувати папір, з якого будуть виконуватися викрійки;
  • взяти інші витратні матеріали (нитки, голки і т.д.), за допомогою яких можна зшити вашу модель рукавичок.

Тепер необхідно зробити викрійки на аркуші паперу, підганяючи їх під розмір вашої руки. Потім перенести їх на обрану тканину. Потрібно відзначити, що після лінії згину, викрійка повинна відображатися дзеркально, і вирізати елемент слід з що вийшло подвійному контуру. Отвір необхідне для пальця на другий половині ваших рукавичок робити не нужно.Края вашого вироби акуратно підвертаються і прошиваються. Це дозволить уникнути появи розпускання тканини і зробить ваші рукавички більш красивими і аккуратнимі.Затем інші деталі рукавичок без пальців зшиваються разом, використовуючи спеціальні мітки на викройках. Помічені елементи поєднуються і зшиваються разом.У час перенесення викрійки деталей на тканину для різних рукавичок, слід пам'ятати, що рукавички повинні бути дзеркальними, відповідно, викрійки необхідно також розмістити дзеркально, щоб в кінці роботи з шиття, у вас не виявилося двох парних рукавичок. Ваше дизайнерське рішення без пальців готово. Можна злегка змінити викрійку і виконати розріз. По краях рукавичок можна пришити красиву тасьму будь-якого відтінку. Або навпаки додати вашому творінню брутальний вигляд, зробивши рукавички зі шкіри та прикрасивши їх додатковими елементами. За допомогою цих порад ви зможете зшити рукавички без пальців своїми руками.