Як прив'язати плетінку. Як зав'язати плетінку на котушку.

Кожен рибалка, який захоплюється зимової риболовлею, знає, що риболовля не буде вдалою без блешні, яку потрібно прив'язати до снасті. Є кілька різних способів прив'язування блешні, як більш прості, так і більш складні. Освоїти ці способи зможе будь початківець риболов. Всі методи прив'язування плетінки відрізняються міцністю та ефективністю, і вони допоможуть вам отримати хороший улов.
Інструкція
1
В отвір блешні проденьте волосінь і зав'яжіть її вузлом. Кілька разів обв'яжіть лісочку навколо блешні, змочіть її, затягніть петлю і надіньте на гачок. Затягніть вузол.
2
Також ви можете прив'язати мормишку іншим способом - з верхньої сторони просмикніть в отвір блешні волосінь і вздовж підстави гачка зробіть петлю. Вільний кінець обв'яжіть навколо гачка і петлі кілька разів. В петлю просмикніть залишився кінець волосіні, змочіть її і затягніть вузол.
3
Ці способи прості, але відрізняються недостатньою фортецею вузла. Ви можете скористатися більш складним способом кріплення блешні без вузла - для цього просмикніть через отвір блешні волосінь, так, щоб залишився вільний кінець в 20 см завдовжки.
4
Заведіть цей кінець в отвір ще раз і повторіть цю дію три рази. Змочіть волосінь і затягніть петлю, а потім зав'яжіть вузол. Якщо ви прив'яжете мормишку таким способом, волосінь не втратить міцності, але з'явиться небезпека перетирання волосіні об гострі краї блешні.
5
Більш надійним способом є використання плетеного шнура товщиною від 0,04 до 0,06 мм. Відріжте шматок плетінки довжиною 5 см і розділіть шнур на волокна.
6
Просмикніть в отвір блешні з боку вістря гачка тонку волосінь, а потім протягніть волосінь назад, від основи гачка. Заготовлену плетінку просмикніть в отриману петлю. Простягніть плетінку через отвір блешні, потягнувши за робочий кінець волосіні і за саму волосінь.
7
Підтягніть вільні кінці плетінки, сформувавши петлю висотою в 2 мм. Один кінець плетінки обмотайте навколо гачка блешні проти годинникової стрілки, а другий - за годинниковою стрілкою. Зауважте вузол, змочивши плетінку . Зайві краю зріжте ножицями.