Як зробити різкість.

нерізкому і розмиті фотографії - предмет розлади кожного фотографа. Якщо кадр, який ви мріяли роздрукувати або опублікувати в інтернеті, вийшов нерізким, можна спробувати збільшити його різкість і поліпшити якість за допомогою засобів Adobe Photoshop. Зазвичай користувачі Фотошопа знають всього один-два методу поліпшення різкості фотографій, але насправді їх набагато більше. Про деякі способи збільшити різкість кадру ми розповімо вам в цій статті.
Інструкція
1
Найпростіше для поліпшення фотографії використовувати фільтр Unsharp Mask, який знаходиться в меню фільтрів. Застосувавши цей фільтр до фотографії, ви можете окремо налаштувати декілька параметрів - Amount, Radius і Threshold.
2
У першому параметрі вкажіть необхідний обсяг впливу фільтра, у другому - радіус дії фільтру на потрібну область, а в третьому параметрі встановіть значення нуля.
3
Результат застосування такого фільтру не завжди задовольняє власника фотографії, тому ви можете додатково скористатися фільтром Highpass.
4
Зробіть дублікат шару і встановіть режим змішування шарів Overlay. Відкрийте настройки HueSaturation шару і приберіть насиченість кольору. В меню фільтрів виберіть розділ Other і виберіть пункт Highpass. Редагуйте різкість , змінюючи положення повзунків на параметрах настройки фільтра.
5
Відрегулювати різкість , використовуючи цей фільтр, можна також зменшуючи прозорість шару, до якого він застосовується. Зменшивши прозорість шару, ви зменшите занадто сильну різкість , а створивши копію шару - збільшите її.
6
В деяких випадках корисно використовувати фільтр Smart Sharpen, який можна налаштувати досить тонко, щоб фотографія стала виглядати красиво і якісно. Додатково поставте галочку на пункті More Accurate - це зробить роботу фільтра акуратніше, а результат його роботи вас приємно здивує. Параметр Amount в настройках варто встановити в максимальному значенні, а радіус робити не більше 0,2.
7
Також ви можете відзначити опцію Lense Blur, якщо в кадрі є багато дрібних деталей. Ви можете регулювати вплив фільтра на світлі фрагменти зображення, встановивши в розділі ShadowHighlight значення Fade Amount на 0%, а потім збільшуючи його за власним бажанням.
8
Додатково ви можете встановити в свою версію Фотошопа спеціальні плагіни для контролю різкості зображення. Ці плагіни нескладно скачати з інтернету - наприклад, FocalBlade або PhotoKit Sharpener.
9
Для найкращої якості готового зображення, перш ніж міняти різкість , скопіюйте зображення на новий фон і редагуйте його копію. Згодом режим змішування шарів встановіть на значення Luminosity.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0JkFfi03oVc