Як зробити гаманець своїми руками. Як зшити річний гаманець.

Маленькі старовинні гаманці перестали бути предметом колекціонування і стали актуальним і модним вінтажним аксесуаром багатьох сучасних дівчат і жінок. У самій вигідній ситуації знаходяться дівчата, яким такі гаманці дісталися від батьків, бабусь і дідусів - решті ж доводиться шукати старовинні гаманці в антикварних лавках, на ринках, на аукціонах, і звичайно, при належному умінні шити самим.
Вам знадобиться
  • - щільна тканина
  • - подклад
  • - тонкий шнурок
  • - металевий фемуар
Інструкція
1
Виготовити маленький гаманець у вінтажному стилі зовсім нескладно. Вам буде потрібно щільна яскрава тканина, подклад, тонкий шнурок і металевий фемуар - округла рамка із застібкою, яка використовується на сумочках і гаманцях. Фемуар ви можете зняти зі старого пошарпаного гаманця, а можете купити в магазині фурнітури.
2
Для початку зробіть викрійку, згідно розмірам фемуара - на папері намалюйте контури внутрішньої і зовнішньої частини округлого гаманця. Потім візьміть підкладкову однотонну тканину і різнокольорову лицьову тканину, і виріжте з них по викрійці деталі в двох примірниках.
3
Прострочіть на швейній машинці лицьові деталі разом з підкладковими, помістивши їх на виворітну сторону, по нижньому півколу, після чого до центру підкладкових деталей приклейте з кожного боку по шматочку картону.
4
Виверніть кольорові деталі на лицьову сторону, після чого вставте всередину «кишеню» з підкладкової тканини. Пропрасуйте зшиті деталі праскою.
5
За допомогою шпильок зробіть на верхній частині деталей дрібні складки і прошийте разом внутрішню і зовнішню частину гаманця по верхньому краю. Булавки після цього можна дістати.
6
Візьміть металевий фемуар і, використовуючи зубочистку або будь-яку тонку паличку, вставте в нього верхню частину тканини - спочатку з одного боку гаманця, потім з іншого.
7
Після того, як кромки тканини будуть поміщені в щілину фемуара, заповніть цю щілину додатково шматочками шнура. Візьміть плоскогубці і через шматочок тканини, щоб не пошкодити метал, затискайте краю фемуара по колу. Прикрасьте гаманець на власний розсуд.