Як зробити з паперу трикутник. Як зробити трикутник з паперу.

В дитинстві багато вчилися робити паперові літаки, пароплави, панамки від сонця. Ці навички передавалися з покоління в покоління. Як матеріал використовувалися газетні листи або вирвані із зошита сторінки. В Китаї ж складання фігурок з паперу перетворилося на справжнє мистецтво, зване орігамі. Щоб наблизитися до цієї культури, для початку навчіться складати трикутник. Якщо він буде виглядати акуратно, ви зможете перейти до більш складним прийомам і прикрасите ваш будинок цікавими виробами.
Вам знадобиться
  • - кольоровий папір
  • - білий папір
  • - ножиці
Інструкція
1
Виріжте з паперу квадрат. Він може бути розміром з серветку. Колір можна використовувати білий, але врахуйте, що з кольоровим папером працювати веселіше.
2
Покладіть квадрат на стіл, направивши один кут на себе. Якщо папір з одного боку кольорова, а з іншого - біла, то покладіть квадрат кольоровий стороною вниз.
3
Підніміть нижній кут і притисніть його до верхнього кута. Точно сумістите всі сторони получившегося трикутник а. При цьому кольорова сторона паперу виявиться зверху, а біла - всередині.
4
Розгладьте рукою місце згину. Трикутник готовий.
Зверніть увагу
Потренируйтесь робити якомога більше трикутників, протягом декількох днів. Поступово ваші руки запам'ятають основні рухи і ви зможете дуже точно працювати з найтоншою папером, не роблячи зайвих згинів і нічого не переробляючи. Папір - дуже чуйний матеріал. Вона піддається кожному руху рук. Тому будьте акуратні. Краса майбутніх паперових виробів залежить від вашого ставлення до найменших деталей. Спостерігайте після кожного повороту паперу або згину - чи все зроблено рівно.
Корисна порада
Якщо вам сподобається працювати з звичайним папером, ви можете придбати і спеціальний папір для оригамі. Вона видається в певному форматі, різних кольорів. До неї додаються схеми різних фігурок. Почніть з найпростіших, поступово ускладнюючи завдання.