Як заправити запальничку.

Для того щоб правильно зарядити запальничку з газом, слід виконати кілька загальних рекомендацій.
 1. Спочатку використовується весь газ, що знаходиться в запальничці.
 2. Для того щоб скинути залишився тиск всередині запальнички, слід натиснути на заправний клапан сірником.
 3. Зажигалка остуджується до кімнатної температури.
 4. При наявності регулятора висоти полум'я, потрібно перевести його в мінімально становище.
 5. До заправного клапану слід знайти відповідний перехідник.
 6. Аерозольний балон з газом перед заправкою перевертається штоком вниз.
 7. Заправний клапан запальнички повертається нагору.
 8. Шток аерозольного балона з газом з'єднується з заправним клапаном запальнички.
 9. Натискання аерозольного балона утримується протягом п'яти секунд. З'єднання клапана і штока слід ретельно утримувати. При повній заправці запальнички, тиск газу в ній повинно зрівняти із тиском в аерозольному балоні.
 10. Перед застосуванням запальнички після проведення процедури заправки, її слід витримати не менше п'яти хвилин при кімнатній температурі. Дана вимога необхідно для нормалізації температури газу і повної просочення редуктора (пористий стержень в запальничці) газом.

Щоб заправити запальничку, потрібно спочатку добре провітрити приміщення. Якщо заправка виробляється на вулиці, тоді температура повинна бути не нижче 18 градусів Цельсія. Необхідно виключити будь-яке знаходження поблизу можливих джерел займання - відкрите полум'я, іскриста проводка електрообладнання та т.д.Проводіть заправку запальнички слід, дотримуючись усіх заходів безпеки: берегти очі від випадкового попадання газу, не вдихати газ - можлива поява роздратування або отруєння.

Для того щоб заправити запальничку з бензином правильно, потрібно виконати наступні рекомендації:

 1. Зажигалка виймається з корпусу.
 2. Кут клапана повертається нагору. Потім відбувається заповнення запальнички бензином. Процедуру слід виконувати акуратно, щоб не переповнити.
 3. Бензин не повинен потрапляти на руки, щоб не викликати роздратування у разі чутливої шкіри. Якщо бензин потрапив на шкіру рук, слід відразу їх вимити в теплій воді з милом.
 4. Зажигалка вставляється назад у корпус. Перед використанням бензинової запальнички, її потрібно перевірити на предмет протікання, щоб не відбулося випадкового займання.