Як зробити стаканчик з паперу.

Паперові вироби можуть в ваших руках стати не тільки прикрасою для інтер'єру чи подарунком для друзів, а й корисною річчю з практичним застосуванням. Якщо під рукою немає ні склянки ні гуртки, а вам терміново потрібно випити води або чаю - у вашому розпорядженні звичайна папір, з якого можна без клею і ножиць виготовити звичайний стакан. З такого склянки можна пити, і якийсь час він не буде пропускати воду. У те, що з паперу можна робити справжню посуд, важко повірити, але це дійсно так, і в цій статті ви в цьому переконаєтеся.
Інструкція
1
З аркуша формату А4 зробіть квадрат і перегніть його по діагоналі. Одержаний трикутник помістіть кутом вгору. Після цього правий кут трикутника зігніть на себе, поєднавши праву бокову сторону з основою. Розігніть кут назад.
2
Орієнтуючись на точку, намічену згином на протилежній стороні трикутника, зігніть до неї правий трикутник по напрямку вліво. Потім по напрямку вправо зігніть лівий трикутник, який повинен перехреститися з правим.
3
Задню сторону заготовки для майбутнього склянки відсуньте, розсуваючи верхні шари паперу . Заправте лицьовій верхній кут в кишеню, утворений складанням кутів спереду заготовки. Виворітний верхній кут загніть назад і також заправте в кишеню.
4
Розсуньте верстви паперу у верхній частині фігурки, а потім стисніть її з боків. Ви побачите, як фігура придбала обриси склянки. Тепер в стакан можна налити будь-яку рідину - він може виконувати свою функцію, не протікаючи і не розсипаючись.
5
Виготовити будь-яку кількість подібних стаканчиків нескладно - якщо ви потренуєтеся, на складання одного стакана у вас піде не більше хвилини, тому такий варіант може допомогти в офісному чи дружньому застілля, коли посуду на всіх учасників і гостей може не вистачити.