Як пофарбувати троянду. Як пофарбувати білі троянди.

Букет квітів незмінно викликає у жінки позитивні емоції і радість - але ще більше емоцій, подиву і зацікавленості викличе букет квітів нестандартного кольору. Екстраординарно в руках дівчини виглядатимуть зелені ромашки або блакитні троянди - і секрет такої незвичайної забарвлення простий настільки, що ви легко зможете пофарбувати квіти в домашніх умовах, для того, щоб здивувати яскравим букетом або розіграти своїх друзів і подруг.
Інструкція
1
Вам будуть потрібні троянди світлого відтінку (краще всього брати білі троянди), а також харчовий барвник потрібного кольору. Також підготуйте скляні ємності для квітів і чисту воду.
2
Розчиніть у воді харчової барвник. Додавайте барвника стільки, щоб тільки пофарбувати воду, але не згустити її консистенцію. Кінчики стебел троянд відріжте гострим ножем або ножицями, намагаючись не здавлювати стовбур. Зрізання стебел потрібно для того, щоб забарвлення сталася швидше.
3
Забарвлену воду залийте в ємність або вазу, а потім поставте в неї троянди. Тепер вам потрібно кожен день спостерігати за змінами кольору пелюсток. На наступний день ви помітите перші результати забарвлення.
4
Чим сильніше концентрація барвника у воді - тим яскравіше буде забарвлення вашої троянди. Також ви можете змішувати різні барвники, отримуючи нові оригінальні відтінки, а потім збирати букети з пофарбованих і звичайних троянд, створюючи фантазійні поєднання.
5
Освоївши нескладну технологію забарвлення троянд, згодом ви зможете фарбувати квіти відразу в кілька різних відтінків - наприклад, троянду можна пофарбувати одразу двома кольорами, розщепивши стебло уздовж на дві частини і помістивши їх у різні вазочки, кожна з яких наповнена водою різного кольору.
6
Крім того, колір води у вазі можна міняти щодня - це дасть незвичайний ефект на пелюстках.
7
Для рівномірної і красивою забарвлення уникайте перепадів температури в приміщенні, де знаходяться квіти, і завжди зрізайте стебло, перш ніж поміщати квітка в барвник - свіжий зріз краще вбирає воду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nA_xb7y3K74
Раніше сухі квіти широко використовували для складання гербаріїв, які прикрашали стіни багатьох квартир. Але недоліком таких композицій з сухих квітів була сумовита бляклість фарб. Тепер же сухі квіти навчилися фарбувати. Так виходили необхідні кольори для флористичних аранжувань. Виглядають такі квіти тепер зовсім по-іншому. Для фарбування сухих квітів в даний час застосовується два методи.
Інструкція
1
Метод занурення в розчини фарб. Для забарвлення квітів шляхом їх занурення застосовують як рідких барвників чорнило, батик - барвники, розчини анілінових і харчових барвників. Щоб досягти потрібного відтінку, квіти опускають в розчин і тримають в ньому протягом декількох хвилин. В розчинах органічних барвників зазвичай фарбують пухівкою, лишайники, ковила тощо.
2
Якщо вам потрібно фарби приготувати з чорнила, візьміть 30 г чорнила, чотири чайних ложки квасцов на півлітра води. Використовуйте для фарбування емальований посуд. Промийте водою рослини після фарбування, просушіть їх. Квіти слід промивати, щоб фарба по їх поверхні розподілилася рівномірно.
3
Другий спосіб фарбування полягає в напиленні аерозолів на сухоцвіти і гілки. Працюючи з аерозолями, використовуйте картонний короб з відкритою бічною частиною. Для отримання будь-якого екзотичного кольору можна користуватися звичайними автомобільними аерозольними фарбами, що продаються в будь-якому автосалоні по 200-300 рублів за балончик. Дотримуйтесь під час роботи з фарбами техніку безпеки. Найголовніша вимога - робота в рукавичках і в приміщенні з хорошою вентиляцією.
4
Щоб освіжити фарби квітів, висушених в бурі або в піску, можна застосовувати емульсійні або акварельні фарби. Обов'язково покривайте рослини після фарбування лаком, щоб додати їм міцність і додатковий блиск. Автомобільний лак також використовувати допускається.