Як виходити на фотографії.

Від багатьох людей, переважно дівчат, можна почути всім відому скаргу про те, що вони нефотогенічна і ніколи не виходять на фотографіях. В дійсності красиво вийти на фотографії може практично будь-яка людина - його фотогенічність залежить виключно від уміння правильно одягатися, підкреслювати достоїнства своєї зовнішності, приховувати її недоліки, а також наносити правильний макіяж перед зйомками і вибирати вдалий ракурс. Про те, як вести себе перед камерою, щоб отримати гарний кадр, ви дізнаєтеся з нашої статті.
Інструкція
1
Для того щоб ваш вигляд на фото вас влаштовував, ви повинні знати, який одяг вам йде. Вибирайте одяг підходящого фасону і силуету, підходящих квітів і з вдалою тканини. Колір одягу повинен вигідно підкреслювати вашу зовнішність. При цьому костюм не повинен бути надто яскравим і строкатим. Приділіть максимум уваги одягу для фотозйомки - вона сильно впливає на підсумковий результат.
2
Ще один важливий момент в будь зйомці - це ракурс. Знаючи про недоліки своєї фігури, ви можете повернутися у напрямку до камери так, щоб фотограф зняв вас в красивій позі, але без демонстрації недоліків зовнішності. Наприклад, дуже вдалим ракурсом є зйомка людини, що стоїть трохи впівоберта.
3
Якщо ви хочете, щоб на фото не був помітний подвійне підборіддя, опустіть обличчя вниз, дивлячись на фотографа знизу вгору. Також ви можете покласти підборіддя на руку - це візуально приховає його. Не варто ставати в фас перед камерою - завжди трохи повертайте голову, а також злегка витягніть шию і нахиліть голову вбік. Це дозволить згладити зморшки.
4
Чи не напружуйтеся перед зйомками - надмірне хвилювання, напруга і неприродність дуже помітні на будь фотографії . Розташовуйтеся перед фотографом максимально розслаблено. Зробіть позитивне вираз обличчя - легка посмішка прикрасить будь-яке фото. Також приділіть увагу своєму погляду - будь-яку посмішку може зіпсувати згаслий і похмурий погляд, тому постарайтеся зробити його живим і радісним.
5
Чи не сутультесь перед камерою - пряма спина зробить вашу фігуру витонченіше і красивіше. Якщо є така можливість, подбайте про те, щоб освітлення падало зверху і трохи зліва, висвітлюючи верхню частину вашого обличчя.
6
Не забувайте про макіяж - підкресліть очі і губи, нанесіть тональний засіб, припудріть обличчя, щоб воно не блищало при спалаху. Ці нескладні правила допоможуть вам поліпшити якість своїх знімків.
Будь-яка дівчина мріє про фотографії , на якій вона не поступатиметься за красою зіркам естради і кіно. Для того щоб виглядати на фото карколомно, ви можете звернутися до професійного фотографа - він знає, в якому ракурсі моделі виглядають найбільш вигідно, і як налаштувати освітлення, щоб на фотографії ви виглядали красиво і яскраво. Проте, ваша краса на фотографії залежить не тільки від умінь фотографа, але і від вас самих. У цій статті ми розповімо, про що варто подбати перед зйомками, щоб виглядати на фотографіях найкращим чином.
Інструкція
1
Зробіть відповідний для зйомок макіяж. Візаж для фотографії повинен бути матовим, так як будь блиск буде помітний при яскравому студійному освітленні. Нанесіть на шкіру матовий тональний крем, а почервоніння замаскуйте спеціальним маскувальним олівцем.
2
Поверх готової тональної основи нанесіть бронзову пудру або рум'яна. В день зйомки зверніть увагу на своє харчування - в ньому не повинно бути занадто солоних і гострих продуктів, а також алкоголю.
3
Розпустіть волосся, розчешіть їх і струсіть, щоб сформувати природні локони. Для більшого блиску і стійкості збризніть зачіску лаком-фіксатором.
4
Підберіть для зйомок оригінальну, але стриману в забарвленні і досить темний одяг, яка візуально буде вас стрункішою. Не прагніть надягати занадто обтягуючі або занадто вільні речі - підберіть плаття або костюм облягаючого силуету.
5
Коли вас фотографують - посміхайтеся. Посмішка повинна бути щирою і природною. Не обов'язково показувати під час посмішки зуби - при бажанні ви можете посміхнутися і з закритим ротом. Також стежте за виразом вашого обличчя в момент посмішки - очі повинні посміхатися теж, а міміка обличчя повинна відповідати вашому позитивному настрою. Спробуйте згадати щось радісне, і цей настрій не доведеться створювати спеціально.
6
Приймаючи позу перед фотографом, розслабтеся і заспокойтеся - напружені пози виглядатимуть на екрані добре. Вдало виглядають позиції впівоберта, коли вага перенесений на задню ногу.
7
Також в момент фотографування випряміть спину і прийміть максимально рівне і красиве положення. Рівна постава надасть вашій фігурі правильні вигини і створить приємне враження про фотографії .
8
Фотографуючись, не забувайте про фон - подбайте про те, щоб він був прийнятним і продуманим, оскільки фон істотно впливає на кінцевий результат - на те, як ви отримаєте на фото.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UFmFrdOmvqk