Як ретушувати фотографії.

У більшості випадків не тільки на аматорських, а й на професійних фотоапаратах кадри виходять своєрідним напівфабрикатом - для того, щоб домогтися максимальної якості та краси зображення, фотографії потрібно ретушувати, вирівнюючи основний тон і колір шкіри, ліквідуючи недоліки і дефекти зовнішності, надаючи фотографії більш стильний вигляд. Про те, як провести нескладну ретуш будь фотографії , ви дізнаєтеся з нашої статті. Для ретуші вам знадобиться встановлений графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі кадр, який ви хочете відредагувати. Почніть з кольорокорекції, яка потрібна будь фотографії , а потім подивіться, чи є на шкірі зображеного на фото людини будь-які дефекти, і чи немає у фотографії ефекту червоних очей. Всі ці недоліки можна виправити за допомогою ретуші.
2
Для кольорокорекції відкрийте меню Image, виберіть розділ Adjustments і потім Levels. Подредактіруйте рівні фотографії , рухаючи повзунки у вікні,, поки результат вас не задовольнить.
3
Тепер натисніть клавішу Q, щоб перейти в режим швидкої маски. На панелі інструментів виберіть кисть, встановіть потрібний розмір і зафарбуйте області, що вимагають ретуші - обличчя і шию. Залиште незабарвленими брови, очі і лінію росту волосся.
4
Для того, щоб вийти з режиму швидкої маски знову натисніть Q, а потім натисніть Ctrl + Shift + I, щоб інвертувати виділення. Натисніть на виділенні правою кнопкою миші і виберіть Layer via copy, щоб скопіювати виділення на новий шар.
5
Після цього відкрийте меню фільтрів і виберіть в розділі Blur пункт Surface blur. Встановіть відповідні параметри, спостерігаючи за змінами в попередньому перегляді, потім натисніть ОК та фільтр Grain у вкладці текстур меню фільтрів.
6
Видаліть невеликі точкові дефекти шкіри за допомогою інструменту Spot Healing Brush. Це найбільш простий спосіб початковій ретуші фотографії - згодом, освоївши його, ви зможете обробляти фото складнішими методами.