Як зробити павука з паперу. Як зробити кінь з паперу орігамі.

Робити різних тварин і комах з паперу вміють багато - мистецтво орігамі допомагає створювати з аркушів паперу практично будь-які форми. Проте звичайна фігурка з паперу , навіть складна і красива, не завжди може здивувати оточуючих людей. Для того щоб поєднати ексклюзивність і неординарність фігурки з класичними методами складання з паперу , спробуйте скласти модульного павука з доларових купюр невеликого номіналу. Доларова фігурка, безсумнівно, приверне до себе масу уваги оточуючих вас людей. Скласти з доларів павука нескладно - з цим впорається і дитина, і дорослий.
Інструкція
1
Візьміть п'ять чистих, рівних і цілих банкнот номіналом в один долар. Одну банкноту відкладіть, а чотири скрутіть в щільні трубочки. Ці трубочки візьміть і одночасно зігніть їх все навпіл. Трубочки будуть ногами вашого павука.
2
Для тулуба візьміть п'яту банкноту і складіть її в гармошку поздовжніми складками. Починайте обертати чотири складених трубочки, попередньо помістивши в їх згин кінець смуги з п'ятої банкноти для закріплення. Обертайте смужку навколо згину.
3
Зробіть кілька витків поспіль. Коли у вас в руках залишиться невеликий хвостик смуги з п'ятої банкноти, заведіть її в кут, утворений складеними трубочками, і закріпіть, помістивши край на протилежній стороні в «кишені», утвореному закрученої смужкою.
4
Розправте ноги-трубочки, і якщо це необхідно, підклейте витки, щоб трубочки не розгорталася.
5
Перевірте, не розсипається Чи ваша конструкція - правильно зроблений орігамі-павук повинен триматися без клею і скотча.
6
Розведіть павукові лапи в різні боки, зігніть їх в колінах і поставте павука на стіл. З цього моменту ви вмієте робити не просто паперові фігурки, а фігурки, зроблені зі справжніх доларових купюр.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zkhycwY_9Oc
Орігамі - стародавнє мистецтво складати з паперу різні фігури. Найпопулярнішими фігурами є журавлик і сніжинка. Однак з паперу можна з успіхом скласти і більш складні фігури. Наприклад - кінь. Давайте подивимося, як це можна зробити.
Вам знадобиться
  • Вам потрібно папір хорошої якості, ножиці і клей.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і складіть боку від випадаючого кута до лінії перегину так, як показано на малюнку.
2
Перегніть «глухий» кут.
3
Розігніть кути.
4
Візьміть один шар паперу і підніміть догори нижній край заготовки.
5
Після цієї маніпуляції бічні частини повинні опинитися в центрі.
6
Переверніть заготовку.
7
Перегніть «глухий» кут і бічні кути.
8
Розкрийте «кишеню» і витягніть нижню частину заготовки вгору.
9
У базовій форми є «глухий» кут, два куточка-крила і два куточка-ніжки. Вона так називається тому, що з неї можна скласти різні моделі.
10
Вогне кути всередину.
11
Опустіть кут, як показано на схемі.
12
Зробіть надріз так, як ви бачите на малюнку.
13
Потягніть лівий увігнутий кут і зігніть боку правого нижнього кута у напрямку до розрізу. Вогне правий кут всередину.
14
Вогне кути у верхній частині. Намітьте, по якій лінії ви будете складати фігуру далі.
15
Вигніть кут на хвості коня. Зробіть більш плоскими кути на морді фігури. На передніх кінцівках зробіть подвійні складки-блискавки.
16
Зігніть кути у напрямку назовні. Вогне кути на передніх кінцівках.
17
Вигніть частина хвоста. Зігніть кути на спині. Зробіть подвійні складки-блискавки і зігніть куточки на задніх кінцівках. Вогне нижні частини на передніх кінцівках.
18
Зігніть куточки на задніх кінцівках.
19
Зробіть плоскими «кишені» на голові.
20
Підклейте відгинаються частини. Орігамі кінь виконана.
Зверніть увагу
Можливо, з першого разу у вас не вийде скласти кінь орігамі. Спробуйте потренуватися на більш простих фігурах, наприклад, снежинке.
Корисна порада
Використовуйте папір хорошої якості.