Як підключити до ноутбука проектор.

Кожен власник ноутбука або нетбука одного разу віддає собі звіт, що монітор цього комп'ютерного пристрою є досить маленьким. Якщо порівнювати з штатним комп'ютером, у якого є можливість підключення інших моніторів, що значно відрізняються по діагоналі, ноутбук такої функції не має. Рішенням цієї проблеми може бути придбання проектора . Його можна використовувати в різних цілях, не тільки для збільшення загальної діагоналі монітора.
Вам знадобиться
  • Ноутбук (нетбук), проектор, з'єднувальний кабель.
Інструкція
1
Для того щоб підключити проектор до вашого ноутбуку буде потрібно повністю знеструмлення цих пристроїв. Вимкніть їх, висмикнувши мережеві кабелі з розеток.
2
Простягніть від проектора VGA-кабель до ноутбуку.
3
Здійсніть підключення цього кабелю. VGA-роз'єм на ноутбуці, як правило, блакитного кольору.
4
Першим включите проектор, з'єднавши з електричною мережею, а тільки потім ноутбук.
5
Як правило, далі вам залишиться тільки відрегулювати зображення, т.к. воно повинно автоматично з'явитися при включенні ноутбука. Але бувають випадки, коли його необхідно включати. Для цього вам необхідно дочекатися повного завантаження операційної системи і натиснути клавіші Fn + «клавіша переходу між екранами». Ви дізнаєтеся її по зображенню двох моніторів. На ноутбуках від Acer це зображення можна побачити на кнопці F6.
6
Якщо зображення так і не виводиться на проектор, значить, у вашому ноутбуці відключені функціональні клавіші або даний проектор не підходить до вашого видеоадаптеру. Найчастіше це може викликано застарілою моделлю відеоадаптера. Новіші моделі відеокарт включають в себе підключення до роз'єму DVI. Цей роз'єм більш універсальний і відрізняється високою якістю зображення. Підключення проектора до цього роз'єму можливо лише за наявності відповідного виходу на проекторі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2xCJcdrBHjc
Підключення проектора до комп'ютера мало чим відрізняється від з'єднання ПК і другого монітора. Незважаючи на це, даний процес має власні нюанси, які потрібно враховувати.
Інструкція
1
З'ясуйте якість проектора. Якщо пристрій здатний обробляти цифровий сигнал і виводити досить якісну картинку, то розумніше використовувати цифровий канал передачі даних. Якщо ж на проекторі розташовані тільки аналогові порти, то іноді логічніше перемкнути монітор до цифрового порту відеокарти. Виконайте необхідні дії з монітором.
2
Якщо на вашій відеокарті присутні порти VGA і DVI, а обидва пристрої (монітор і проектор) наділені тільки портами VGA, то придбайте додатковий кабель DVI-VGA. Це знизить якість зображення, але дозволить підключити відразу обидва пристрої. Підключіть проектор до вільного слоту відеокарти. Встановіть цей пристрій в потрібному місці. Підключіть проектор до мережі змінного струму та увімкніть його.
3
Увімкніть персональний комп'ютер і дочекайтеся завершення завантаження операційної системи. Якщо ви використовуєте Windows Seven, то відкрийте панель управління і виберіть меню «Оформлення та персоналізація». Відкрийте меню «Екран» і виберіть пункт «Підключення до зовнішнього дисплею». Натисніть кнопку «Знайти», розташовану у верхній частині вікна. Дочекайтеся визначення проектора.
4
Виділіть графічне зображення комп'ютерного монітора і активуйте пункт «Зробити цей екран основним». При роботі з проектором зазвичай виводять ідентичне зображення на обидва пристрої. Активуйте параметр «Дублювати екран». Якщо вам не вдалося підключити проектор описаним методом, то в меню «Екран» виберіть пункт «Підключення до проектора». У меню, вкажіть параметр «Дублювати».
5
Дозволи комп'ютерного монітора і проектора будуть автоматично вирівняні. Якщо монітор працював з роздільною здатністю 1366х768, а проектор підтримує тільки 1280х720, то якість зображення, що відображається на моніторі, значно знизиться. При використанні цифрового проектора, підтримуючого HD-формат, даної проблеми виникнути не повинно.