Як привернути до себе щастя.

Щастя хочуть усі. І неважливо, як представляє його собі кожен живе на Землі. Це можуть бути схожі бажання, а можуть і протилежні, ясно одне - якою б не бачилася птах щастя, зловити її або хоча б час від часу потримати в руках мріється всім. В нашому реальному житті існують певні прийоми, що допомагають цим мріям збутися. Вони доступні всім, варто лише озброїтися безроздільною вірою і величезним бажанням навчитися залучати до собі щастя.
Інструкція
1
Установка на позитив. Є класичний приклад протилежних поглядів в однаковій ситуації. Двоє людей дивилися крізь тюремні грати: один бачив бруд, іншої зірки. Вчіться помічати тільки «зірки» за будь-яких обставин, і дуже скоро зміни у вашому житті почнуть вас приємно дивувати. Китайський філософ Хун Цзичен говорив: «Вчися знаходити в житті радість - ось кращий спосіб привернути щастя».
2
Заміна мінуса плюсом. Як тільки ви опинилися в негативному полі (скандал, лайка, перепалка) або «застукали» себе в стані злості й роздратування, швидко здійсните ритуал, який психологи називають нейтралізацією. На його виконання потрібно не більше 3-х секунд. Різко вдихніть, зосереджуючи всю силу вдиху в зоні горла з характерним звуком, схожим на рохкання або хропіння. На видиху промовте кілька приголосних звуків підряд - своєрідну абревіатуру фрази, яку придумайте для такого випадку самі. Наприклад, деякі вимовляють «ПВБ», що означає «Йди геть, бовдуре», або «ПСП» - «Відчуваю себе прекрасно». Трошки смішний ритуал, але все пояснюється просто: на «Храпящим» вдиху Горлова чакра, що відповідає за емоції, починає вібрувати. Ця техніка виробляє очищення і зміни у вашому особистому просторі, а також навколо вас. Тобто звільняються канали, по яких легко надходять позитивні емоції, предваряющие щастя. В оточенні людей дану техніку можна виконувати інтелігентно. Зробіть вигляд, що ви прочищаєте горло, злегка покашлюючи, а абревіатуру досить вимовити подумки, горлові зв'язки самі приймуть потрібне положення.
3
Гармонія і нескінченність. Дивовижна по ефективності техніка, виконувати яку слід на високій швидкості протягом 20-30 секунд (з закритими або відкритими очима, як вам зручніше). Сядьте зручніше, розслабтеся. Подумки уявіть перед собою прямо навпроти грудей світиться зсередини сріблясту об'ємну вісімку. Запустіть в неї потік світла і ганяйте цей сяючий згусток по вісімці зі зручною для вас швидкістю. Потім м'яко «відпустіть» вісімку в простір, уявляючи, як вона тане, віддаляючись від вас. Дана техніка гасить негатив навколо вас, «виліковує» будь-яку, навіть найважчу ситуацію. Добре проводити цю техніку перед сном, т.к. вона не повинна перериватися. Хоча, якщо ви впевнені, що доведете процес до кінця, можете робити це де завгодно, хоч у офісі, хоч в громадському транспорті.
4
Зміна мислення. Розмірковуючи про щастя, думайте не про майбутнє щастя, а про те, яке тут, зараз, поруч, в вас. Знаходьте його, множьте, радійте йому. Пам'ятаєте фразу «Щастя - це як здоров'я. Коли його не помічаєш, значить, воно є ». Тобто елементи щастя можна знайти і побачити завжди. Замініть вічне «буду» на «бути».
5
Щастя заразливо. Намагайтеся якомога частіше знаходитися серед людей, яких ви вважаєте щасливими і успішними. Непомітно спостерігайте за ними, переймайте манеру їхньої поведінки, намагайтеся дізнатися, що знаходиться в перших рядках їх системи цінностей. Просто спілкуйтеся з ними. І, навпаки, по можливості виключіть зі свого кола спілкування хронічних невдах, скигліїв і проблемних по життю людей.
Корисна порада
Ви можете не виконувати ці рекомендації, і тоді ваше життя буде йти своєю чергою, ні на мить не наближаючи вас до щастя. Але, як кажуть, якщо вам дуже сильно хочеться яблука, треба, як мінімум, встати з дивана і вийти в сад. Ось чому почати свій шлях до щастя можна з цих нескладних вправ і дій. Уже через день ви побачите результати. Головне - не зупинятися.