Як почистити кишечник і печінку. Як почистити печінку і товсту кишку.

Поліпшенню стану травної системи і печінки сприяє їх періодичне очищення від шлаків і токсинів. Причина появи «забруднень» криється в неправильному харчуванні: вживанні консервантів і барвників, жирної та копченої їжі, алкоголю. В результаті чого на стінках шлунка і печінки утворюються шлаки, які через певний час перетворюються в токсини і отруюють весь організм. При накопиченні шлаків в травній системі і печінки людина гладшає, з'являються розлади сну, погіршується стан шкіри, з'являється дратівливість.
Інструкція
1
Почистити печінку і кишечник можна кількома способами. Перший варіант - це біологічно активні добавки (БАД). Вони очищають організм, заповнюють нестачу поживних речовин, а також відновлюють функціонування органів в потрібному напрямку. Форми випуску різні - від пігулок до порошків. Єдиним мінусом БАД є їхня можлива передозування, тому обов'язково потрібно слідувати інструкції по застосуванню.
2
Другий варіант очищення травної системи - клітковина. Вона являє собою вуглевод, який міститься в овочах, фруктах, ягодах, горіхах, зернових культурах. Клітковина не розщеплюється в травному тракті, а тому сприяє швидкому виведенню їжі, а разом з нею шлаків. При цьому овочі та фрукти краще вживати у свіжому вигляді, щоб клітковина збереглася. Необхідно пам'ятати, що в товстій кишці відбувається всмоктування клітковиною великої кількості рідини, тому її нестача може призвести до запорів. Отже, необхідно щодня випивати не менше 2 літрів води.
3
Третій варіант - натуральні соки, краще свіжовичавлені. Для очищення кишечник а і печінки ідеально підійдуть персиковий, ананасовий або грейпфрутовий соки.
4
Деякі косметичні процедури, наприклад, колономассаж (мануальное вплив на органи черевної порожнини і м'язи живота), лімфодренаж м'яких тканин сприяють очищенню печінки і органів травлення. Для комплексного вирішення завдання, необхідно нанести візит до лікаря, який підбере індивідуальну програму очищення організму.