Як запобігти прищі.

Проблеми зі шкірою можуть турбувати в будь-якому віці. На це впливає і неправильне харчування, і погана екологія, і вода, якою ми щоденно вмиваємо особа. Однак запобігти появі небажаних запалень - прищів - можна. Необхідно дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
Уникайте використання звичайного, лужного мила. Справа в тому, що воно сильно підсушує шкіру.
2
Не затягуйте з лікуванням запальних процесів, навіть якщо це звичайна застуда. Під час застуди імунітет ослаблений, що теж може позначитися на появі прищів.
3
Зведіть до мінімуму використання декоративної косметики. Особливо це стосується засобів коригування запалень: тональна основа, пудра, олівці-коректори і т.п. Подібні засоби підбирайте індивідуально, бажано попередньо отримати консультацію професійного дерматолога, косметолога.
4
Виключіть вживання жирної, солоної і солодкої їжі. Неправильне харчування стимулює закупорку пір, а це призводить до появи прищів.
5
Гормональні та протизаплідні препарати також негативно впливають на нашу шкіру. Якщо в організмі відбувається гормональний збій, це обов'язково відіб'ється на вашій шкірі. Поговоріть про це з лікарем-гінекологом. Він правильно підбере вам засоби контрацепції.
6
Не забувайте очищати шкіру. Якщо ваша шкіра схильна до появи прищів, вибирайте засоби для жирної та комбінованої шкіри. М'який скраб - відмінне рішення! Застосовують його 2-3 рази на тиждень, після попереднього очищення гелем або тоніком.
7
Не хвилюйтеся! Як відомо, всі болячки у нас від нервів. Внутрішній спокій і впевненість - вихід з будь-якого становища.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e1n_ws9DF_o