Як придумати свою казку.

Казок на ніч з нетерпінням чекають багато дітей. Це літературне «чудо» дозволяє дитині відволіктися від сторонніх думок, міцно і солодко заснути, налаштувавшись на виключно приємні сновидіння. Коли підходить час для сну, малюк з радістю біжить до ліжечка, а мама або тато бере з полиці чергову книжку з казками. Що ж робити, якщо казки закінчилися, а дитина вимагає чогось новенького? Придумати нову казку .
Інструкція
1
Запропонуйте своєму малюкові придумати щось неживе. Ви ж задумайте щось одухотворене. У вас вийде два слова (наприклад, стілець і курка). Тепер у вас є два головних героя, так що можна приступати до вигадування казки. Природно, далеко не кожне словосполучення підійде для твору відмінного сюжету. Проте, знайшовши цікаву пару слів, ви зможете придумати захоплюючу казку .
2
Чи не можете самі придумати сюжет від початку і до кінця? Тоді спробуйте перебрехати відому казку , розповісти її по-своєму. Нехай червона шапочка поміняється з вовком місцями. Такий хід допоможе дитині підключити до спільного процесу твори казки всю свою фантазію. Добре пофантазувавши, дитина швидко засне.
3
Спробуйте також зробити нову казку зі старими героями, яка буде ніби продовженням до однієї з відомих казок. Так вам не доведеться ламати голову над вигадуванням нових персонажів. А дитині буде цікаво послухати новий сюжет, придуманий вами.
4
Ще один цікавий прийом - змішування казок. Нехай Білосніжка вийде заміж за Вовка з казки «Червона Шапочка». Перед вашим малюком постане вже зовсім інше розповідь, в якому він все ж буде вишукувати елементи змішуються казок.
5
Якщо ви все ж повністю поклалися на свої сили і вирішили скласти казку самостійно, внесіть в її сюжет поступове чарівне зникнення предметів. Це теж досить цікавий хід, який сприяє розвиткові дитячої фантазії.
6
Зробіть головною дійовою особою вашої казки самої дитини. Тут вам вже не доведеться складати казку самостійно. Дитина, будучи головною дійовою особою казкового оповідання, буде вам всіляко допомагати своїми ідеями і задумами.
7
Не соромтеся користуватися пожвавленням метафор, гіперболами, різким перекиданням норм. Ці прийоми забарвлять вашу казку в більш яскраві кольори.