Як визначити розмір одягу чоловіків. Як поміряти обхат грудей у ??чоловіків.

Чоловіча фігура відрізняється від жіночої особливостями будови. При нормальному будові у чоловіків найширшої частиною тіла є плечі, а у жінок - широкі стегна і груди.
Вам знадобиться
  • - сантиметрова стрічка
Інструкція
1
Щоб вибрати правильний розмір сорочки, треба поміряти обхват шиї. Це і буде розмір сорочки. Часто цього досить, але високим чоловіків ам варто звернути увагу також на зростання або довжину рукава у сорочок з довгим рукавом, інакше вони можуть виявитися короткуватими.
2
Джинси і брюки чоловіків и підбирають за зростом і по обхвату талії. В джинсах розмір и проставляються в дюймах, перша цифра позначає обхват талії, а друга - довжину крокової шва джинс. Кроковий шов - це шов по внутрішній стороні ноги, від п'яти до промежини. Обхват стегон при цьому взагалі не вимірюється.
3
Для визначення розмір ов футболок і курток має значення обхват грудей. Обхват грудей у чоловіків вимірюють на рівні сосків.
4
Розмір білизни визначають по обхвату талії (для трусів) або по обхвату грудей (для майок, футболок).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qqx6wdp5QmE
Зверніть увагу
Приблизно орієнтуватися можна так. Росіяни розміри (42, 44, і т.д.) - це половина обхвату грудей в середньому. 42-ий розмір підійде чоловікам з обхватом грудей 82-85 см (в середньому, 42 * 2 = 84) і так далі. Як і у жінок, чоловічий російська 40-42 розмір відповідає американському розміром XS, 44-46 - розміром S, 48-50 - розміром M і т.д.У деяких виробників є спеціальні розміри для високих чоловіків, щільних або, навпаки, астеников .
Корисна порада
1 дюйм дорівнює 2,54 см.