Як відмовитися від підписки. Як відписатися від підписок на електронній пошті.

Сьогодні ми підписуємося на розсилку новин, погоди, моди, а завтра, отримавши цілу гору листів, захаращений електронний ящик, поспішаємо все видалити. Незабаром видаляти вхідні листи набридає, розсилка здається зовсім марною. Вам дуже хочеться позбутися від настирливих листів, тренінгів, стрічок, а як це зробити - питання.
Інструкція
1
Увійдіть у свою електронну поштову скриньку (введіть логін і пароль). Натисніть на лист з розсилкою, щоб опинитися всередині нього.
2
Прокрутіть лист до самого низу і знайдіть пропозиція відмовитися від розсилки. Воно може звучати так: «Розсилка була відправлена на ХХХ. Відмовитися від розсилки? »Якщо даний напис доступна для кліка по ній, натисніть на неї, щоб перейти на знайомий сайт, з якого ви колись зробили замовлення на розсилку.
3
На сайті, як правило, задається повторне запитання. Підтвердіть свою відмову від розсилки натисканням на відповідну кнопку. Готово.
4
Альтернативним способом є внесення нещасливого адреси в чорний список вашої пошти. У підсумку ви зовсім перестанете бачити отриманий листи розсилки. Для цього увійдіть в пошту (введіть свій логін і пароль), знайдіть настройки пошти, а там правила обробки пошти, наприклад. У категорію «Чорний список» додайте поштові адреси тих сайтів, від розсилок яких хочете позбутися.
5
Якщо ви підписані на розсилку через сервіси вашої пошти, то увійдіть в пошту, знайдіть розділ « Підписки ». Усередині знайдіть кнопку, яка підтвердить ваш відмова від розсилки.