Як зробити дренаж на ділянці. дренаж на дачі найпростіший спосіб.

Надлишок вологи на дачній ділянці здатний створити великі проблеми для його власників аж до спучування і заболочування грунту. Тому якщо земля розташована порівняно низько і паводкові і дощові води погано йдуть природним шляхом, необхідно зробити дренаж на ділянці .
Інструкція
1
Найпростіший і доступний спосіб створити якісну систему дренаж а - звернутися в спеціалізовану фірму. Однак якщо ділянка невелика і не має серйозних проблем з ґрунтовими водами, краще обійтися своїми силами. Це дозволить значно зекономити витрати на створення дренаж ной системи.
2
Своїми руками дренаж дачної ділянки можливо зробити як відкритий, так і закритий. У першому випадку можна просто обмежитися мережею дренаж вих канав, відвідних воду з ділянки до дренаж вим криниць, а в другому доведеться прокласти в землі труби на глибині близько метра.
3
Для більшості компактних даних ділянок зовсім не потрібно повноцінної системи зливових і грунтових відсотків із заглибленням труб далеко в грунт. Цілком достатньо річної дренаж ной системи, яка здатна відвести воду з даху будинку і швидко осушити землю після весняного танення снігів.
4
Відкритий дренаж для цих цілей зробити досить просто: треба визначити природний схил ділянки та прокопати мережу канав, які відводять воду з місць її найбільшого скупчення. Дно канав бажано засипати битою цеглою, а самі канави укрити дерном. Це найекономічніший і простий варіант. На жаль, він дуже недовговічний, а канави постійно потребують догляду та очищення.
5
Більш надійною є дренаж ная система з пластикових труб, поглиблених на 30-50 см. В землю, доповнена дощоприймачів та лотками для збору вологи з поверхні. Такий тип осушення вимагає обов'язкового пристрою дренаж вих колодязів, які використовуються не тільки в якості накопичувачів води, але так само для прочищення труб і спостереження за станом всієї дренаж ной системи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N1qlH6kDPkg
Зверніть увагу
найпростішим і доступним способом якнайшвидшого осушення поверхні ділянки стане дренажна канава на дачі. Такий спосіб дренажу відомий ще в стародавні часи. В той час поля страждали від розмивання дощами, шар родючого грунту міг бути змитий в лічені години.
Корисна порада
Дренажні системи садових ділянок та дачі. Дренажні системи (дренаж) застосовуються для забезпечення захисту будинків і споруд від негативних впливів грунтових вод. Від якості роботи дренажного пристрою залежить не тільки цілісність і збереження будинку, але і комфортність проживання в ньому.