Як зробити правильний мангал. Як правильно зварити мангал самому.

В даний час у продажу представлений величезний асортимент збірних мангалів від різних виробників і за різною ціною. Для одноразового використання вони, може бути, і підходять. Трохи помучившись вам, напевно, вдасться приготувати більш-менш їстівний шашлик. Але, розібравши покупної мангал один раз, другий раз ви зібрати його ви не зможете. Залізо у мангалів тонке, його веде при нагріванні. Мангал з тонкого заліза погано тримає температуру. На низькій температурі м'ясо не прожарівается. Розміри у купленого мангала, як правило, маленькі і для великої компанії вони не підходять. Звідси висновок - зробіть мангал самі.
Вам знадобиться
  • -лістовое товсте залізо
  • -уголок
  • -зварювальні апарат
Інструкція
1
Для постійного встановлення на дачі або у дворі власного будинку потрібно зробити великий мангал. Розмір вибирайте за розміром наявних у вас шпаг та кількістю шашликів, які вам необхідно приготувати за один раз. Тобто довжину мангала - за кількістю шашликів, ширину - за розміром шпаг.
2
Для виготовлення мангала вам буде потрібно зварювальний апарат, товсте листове залізо, міцний куточок.
3
З куточка зваріть зварюванням ніжки і каркас мангала. Виріжте залізо по потрібному розміру - довжині ширині і висоті. Приварите вирізані листи до каркаса з куточка. На бічних стінках мангала необхідно зробити круглі отвори навпроти один одного. Це дозволить заважати вугілля під час смаження і служитиме імпровізованим піддувалом для функціонування повітря, який необхідний при горінні.
4
Дно мангала приваріть з ще більш товстого заліза, щоб воно якомога довше не прогоріла.
5
Для того щоб мангал НЕ іржавів, покрийте його жаростойкой фарбою на кілька разів. Самостійно зварений мангал з товстого листового заліза прослужить вам не один десяток років.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KFJGSLCdBoU
Чи що-небудь більш приємне в дачному відпочинку, ніж посмажити шашличок після трудового дня? Мангал - вірний супутник будь дачника. Шашлик на свіжому повітрі - невід'ємна частина нашого дозвілля. Так навіщо ж задовольнятися маленькими переносними мангалами, якщо можна зробити великий стаціонарний цегляний мангал? Він не тільки послужить хорошу службу, а й прикрасить вашу ділянку.
Вам знадобиться
  • 300 штук цегли, кладочна сітка з осередком 150х150, куточок, фанера 10 мм, арматура, диск ф230, диск ф180, СКЖ «Геркулес», цемент, дресва.
Інструкція
1
Для початку викопайте котлован під фундамент майбутнього мангала. Його оптимальні розміри - 1600х800, глибина - 600. Втім, головне - докопатися до твердої землі. Після цього треба підсипати мокрий пісок, приблизно 100 мм. Після цього зробіть опалубку з листової фанери і знову підсипте пісок в утворилися щілини. Утрамбуйте все дуже ретельно. Потім армується опалубку в 2 шари кладочной сіткою, залийте бетоном. Поки бетон застигає, можна готувати цегла.
2
Після того, як бетон висохне, можна видалити опалубку і зробити гідроізоляцію спеціальною плівкою. Тепер можна приступати до самої кладці. Цегла для мангала повинен бути вогнетривким, кладочна суміш - жаростойкая.Сначала викладіть шість рядів. Потім перекрийте двома рядами проріз за допомогою залізного куточка. Далі зробіть по кутку ще три ряди, вони повинні битьнепреривнимі. залишилося покласти три останніх ряду. В них зробіть місце під сам мангал. Для цього буде потрібно вкладиш з нержавіючої сталі. Його приблизна глибина - 215 мм. Обов'язково передбачте у вкладиші зазори від головних конструкцій, щоб туди надходило повітря. Інакше мангал буде погано розпалюватися.
3
Тепер можна приступити до завершального етапу. Додайте нагорі мангала стільницю. Нехай вона буде знімною і накриває мангал, коли на ньому не смажать шашлики. На цій стільниці можна поставити рослини або предмети дизайну, посуд. Обробити мангал можна кахлем. Тепер є готувати і їсти шашлики буде особливо приємно.
Зверніть увагу
Довжина і ширина получившегося мангала становить 1410х595, його висота - 980, а робоча частина - 835х300 при глибині 215 мм.