Як бути активною в житті.

Активний спосіб життя не тільки зберігає здоров'я і сили людини, але і робить саму життя радісним, успішної і динамічної. Звідки ж черпати енергію, щоб завжди бути активною і діяльною?
Інструкція
1
Приділіть увагу своєму харчуванню, адже саме з нього ми черпаємо основну енергію. Їжте більше свіжих фруктів, овочів, зелені, злакових і пийте натуральні соки. А от вживання м'яса, жирних і солодких продуктів у великих кількостях не тільки не подарує вам активності, але забере її вдвічі більше.
2
Тривалий здоровий сон є невід'ємною частиною нашого життя . Щоб виспатися, слід витратити на сон не менше 8 годин, і, бажано, на твердій поверхні. Занадто м'яка подушка не підходить, так як хребет набуває викривлене становище, тому підкладайте під голову ортопедичний валик або подушку, набиту гречаною лузгою.
3
Цікава робота дарує радість і при цьому не висмоктує всі сили. Ви можете займатися нею довгий час, не відчуваючи навіть ознак втоми. Активність на цілий день вам забезпечена, якщо ви відшукайте своє будь-яке заняття.
4
Радійте життя і смійтеся. Сміх має найсильніший енергетичний заряд, адже навіть якщо сміється один чоловік, інші негайно заряджаються позитивним настроєм. Розвивайте своє почуття гумору, це подарує вам можливість сміятися не тільки від чужих жартів, але і смішити оточуючих.
5
Спілкування з людьми надихає, заряджає новими ідеями і нескінченною енергією. Цікаві позитивні люди навколо вас - велика цінність, бережіть їх і намагайтеся частіше зустрічатися і організовувати спільні проекти.
6
Якісна хороша музика, а також книги і кіно, допоможуть розкрити в вас щось нове, подарують творчу енергію і сили для вчинення нових справ.
7
Приймайте ванну, купайтеся у водних джерелах, пийте більше рідини - загалом, використовуйте більше води будь-яким способом. Вона очищає, дарує енергію і активність, освіжає розум і тіло. Навіть прийняття душа після важкого дня помітно відновить ваші сили і дозволить бути активною весь залишок дня.
8
Фізичні навантаження потребують сил, але в результаті вони дарують їх в два рази більше. Якщо ви займаєтеся тим видом спорту, який вас радує (наприклад, ролики, велосипед, лижі, плавання, біг), то будьте впевнені, що після тренування ви не впадете без сил, а будете готові після невеликого відпочинку продовжити активність.
9
Бувайте частіше на природі, гуляйте на свіжому повітрі, виїжджайте з друзями на пікніки і прогулянки за ягодами чи грибами. Навіть якщо ви дуже втомилися після робочого тижня, то не варто у вихідні сидіти вдома: відправившись на природу і прогулявшись по траві в неспішному темпі, ви відновитеся і підбадьоритеся набагато швидше, ніж лежачи вдома на дивані.