Як зробити компресор. Як зробити додатковий ресивер до компресора.

Багатьом людям, як правило, з числа автолюбителів, досить часто доводилося стикатися з необхідністю знаходження «по рукою» такого досить специфічного обладнання, як компресор. З його допомогою можна машину підфарбувати, шини підкачати, продути жиклери карбюратора, не розбираючи при цьому його повністю - загалом потрібна річ в народному господарстві! У цій статті мова піде про те, як досить просто і не дорого зробити компресор своїми руками.

Розглянемо, з яких частин насправді складається найпростіший варіант подібного пристрою, заодно поясню деякі нюанси їх вибору:

  1. Компресор - пристрій для нагнітання повітря. Зробити його самостійно досить складно - запозичити з іншого обладнання простіше і, як підказує особистий досвід, дешевше. У ролі «іншого устаткування" може виступати компресор від будь-якого старого холодильника або радянського вантажного автомобіля з пневматичною гальмівною системою (ЗІЛ, ГАЗ і т.д.). Гідністю холодильного компресора є те, що він, як правило, вже обладнаний електродвигуном (зазвичай однофазним), за допомогою якого приводиться в дію. Недоліки - досить низька продуктивність (при довгій роботі може перегрітися і згоріти двигун) і не зручність сполучення з іншими частинами (немає різьбових роз'ємів). Автомобільні компресори мають велику продуктивність і час роботи, але ускладнюють виконання завдання необхідністю установки окремого електродвигуна (досить великої потужності) і, найчастіше, устаткування окремої системи мастила. Гідність - відносна легкість сполучення з двигуном (через ремінну передачу) та рештою обладнанням (через штатні трубки і штуцери).
  2. Ресивер - резервуар для нагнітається. Крім того він служить для згладжування пульсації повітря, викликаної компресором. Якщо у вашого компресора велика продуктивність ресивер можна взяти невеликий, і навпаки (в розумних межах звісно). В якості резервуара найзручніше використовувати автомобільні ресивери (на них одразу є запобіжний клапан для скидання зайвого тиску) або корпусу вуглекислотних вогнегасників (недолік - важкі) .Обидва варіанта легко сполучаються за допомогою різьбових з'єднань.

Щоб зробити компресор в якості необхідного додаткового устаткування можна вказати клапан аварійного скидання повітря (щоб ресівер не розірвало), пристрій включення-відключення електродвигуна (щоб при накачаному тиску компресор і двигун не робили зайву роботу). Останнє відносно недорого коштує на ринку вже в готовому вигляді. Головне при самостійному виготовленні компресора чітко уявляти, що ви хочете отримати в результаті і не забувати про забезпечення безпеки робіт з агрегатами високого тиску.