Як розвести хробаків для риболовлі. Розведення черв'яків для риболовлі в домашніх умовах.

Жодна риболовля не буде вдалою без хорошої наживки. Всім відомо, що кращої і загальновизнаною наживкою є звичайні черв'яки, яких рибалки викопують із землі і використовують для насадки на гачок. Однак в міських умовах у рибалок не завжди є можливість накопати черв'яків для улюбленого захоплення, і перед ними постає питання, де знайти підходящу наживку. Купувати черв'яків в магазині може бути вельми накладно, і при бажанні рибалка може розводити черв'яків прямо у себе вдома, завжди маючи під рукою достатню кількість наживки для риболовлі. Як розводити черв'яків в домашніх умовах?
Інструкція
1
Використовуйте для розведення черв'яків пластикові або емальовані тазики або відра, наповнені землею, бідної перегноєм. Постійно перемішуйте землю, в якій живуть черви - для цього земля повинна бути однорідною, без каменів, піску, коріння і листя.
2
Постійно перемішуючи землю, стежте, не збиваються чи черви в клубки. Якщо такі клубки почали з'являтися - растрясіте їх, розділяючи черв'яків, і потім знову перемішайте землю. Як корм для черв'яків використовуйте сухі геркулесові пластівці. Полийте землю водою, посипте сухим геркулесом і перемішайте.
3
Також ви можете годувати хробаків сухими висівками. Чи не перегодовуйте черв'яків - корми повинно бути рівно стільки, щоб черви встигли його переробити. На відро об'ємом 10 літрів достатньо трьох-чотирьох прігоршен сухого геркулесу на тиждень.
4
Годувати хробаків потрібно раз на тиждень. Додавайте в корм невелику кількість молочних продуктів - це стимулює народжуваність у черв'яків і збільшує їх кількість.
5
Слідкуйте за тим, щоб земля, в якій живуть черви, не пересихала. Постійно зволожуйте її з пульверизатора або пляшки з отвором, але не допускайте надмірного перезволоження землі.
6
Поливати землю і перемішувати її намагайтеся кожні два-три дні. Таким чином, при регулярному догляді, у вас буде постійний запас наживки для риболовлі в будь-який час.