Як розвинути в собі творчість.

Творчість - невід'ємна частина повноцінного життя кожної людини, і саме творчі сили рухають людей вперед, даючи можливість приймати нестандартні рішення та робити видатні вчинки, не схожі на вчинки інших. Деякі люди помилково вважають, що творче мислення недоступно їм, на відміну від інших обдарованих людей, але це не так - творчість доступно абсолютно кожному, і тільки від самої людини залежить, чи зуміє він розвинути в собі творчі якості . У цій статті ми розповімо, які моменти потрібно враховувати, щоб розкрити в собі творчу силу.
Інструкція
1
В першу чергу, повірте в себе. Перестаньте думати, що творчість - це вроджений дар, який недоступний людям, які не одержали його від народження.
2
Задумайтесь, чим ви хотіли б займатися, і чи є у вас якісь креативні ідеї. Якщо вам колись хотілося малювати або фотографувати - не думайте про те, що ви нічого не вмієте, а просто почніть творити.
3
Придбайте набір фарб і пензлів або фотоапарат, дайте волю уяві і реалізуйте свої ідеї. Навіть якщо перші проби не будуть, по-вашому, вдалими, не кидайте розпочатого, а вдосконалюйте свої вміння.
4
Більше фантазуйте. Привчіть себе не думати щодня про побутові проблеми і невдачах, а придумувати що-небудь оригінальне. Постійний політ фантазії тренує уяву, а значить - тренує творче мислення.
5
Намагайтеся побачити красу і гармонію в усьому, що вас оточує - в міських вулицях, в клумбах з квітами, в будь-яких предметах, які, здавалося б, не є гарними. Спробуйте замалювати те, що ви побачили, і те, що вам сподобалося.
6
Ще одне джерело творчості - домашні справи. Сприймайте їх не як нудну обов'язок, а як можливість докласти творчу силу до власного житла. Особливо це стосується приготування їжі - видозмінюйте рецепти, придумуйте власні поєднання продуктів, готуйте оригінальні страви. Творчість в кулінарії сподобається не тільки вам, а й вашим домашнім.
7
Не сидіть вдома - гуляйте, спостерігайте за оточуючим світом, ходите на різні заходи, які можуть наситити вас новими ідеями: кіно, театр, концерти, музичні вітальні, музеї та виставки - все це корисно для розвитку творчого мислення. Читайте більше книг, дивіться більше фільмів і розвивайте свої здібності.