Як зробити столик. дачний столик своїми руками.

Хто з істинних дачників Не журись з приводу мотлоху сумнівною потрібності, яким нерідко буває завалена їх улюблена фазенда? Биті цегли, старі двері, обрізки дощок, листи різнобарвною фанери - все це і багато іншого так і проситься, щоб його викинули. І все ж за наявності бажання, мінімальних творчих здібностей і простих інструментів вся ця начиння легко перетворюється, скажімо, в симпатичний і зручний столик
Інструкція
1
Справді, чи потрібно спеціально купувати дорогі меблі для дачі, де ви буваєте всього кілька разів на рік? Той же самий столик набагато простіше і дешевше зробити своїми руками. Ось декілька корисних рекомендацій.
2
Перш за все, запасіться необхідними інструментами. Вам знадобляться рулетка, ніж, дриль, рубанок або шліфувальна машинка. У рідкісних випадках важко обійтися без стамески, цвяхів або шурупів, молотка і викрутки. Все буде залежати від складності конструкції столика, задуманого вами.
3
Почнемо зі стільниці. Її функцію цілком може взяти на себе непотрібна дерев'яні двері або дошки, які доведеться обрізати по потрібному розміру і підігнати одну до іншої. Конструкція дачного столика може складатися з таких ось деталей: стільниця, ніжки (зазвичай їх потрібно чотири, іноді достатньо і двох, якщо столик буде приставлений до стіни). Знадобляться також несучі рами.
4
Який вибрати висоту майбутнього столика? Зручніше робити стіл так, щоб стільниця перебувала трохи нижче рівня грудей сидячої людини. Інакше сидіти за столом буде не зовсім комфортно. Зрозуміло, якщо ви дуже високого зросту, майструєте розміри під себе коханого.
5
До збірки конструкції бажано провести обробку дерев'яних деталей антисептиком. Це допоможе запобігти розсихання деревини і появу можливих тріщин. Потім частини конструкції піддаються шліфовці. Особливо це істотно для стільниці. Зовсім чудово буде, якщо вам вдасться покрити столик підходящим для цього лаком.
6
Рама служить для додання міцності всієї конструкції столика. Кріпитися ніжки і рама повинні надійно і жорстко. Для кріплення рекомендується використовувати саморізи. Для більшої міцності місця стиків рами і ніжок промажьте сумішшю, зробленої з клею ПВА і подрібнених тирси.
7
Стільниця до рами буде кріпитися за допомогою куточків, це підвищить міцність столика. Куточки бажано спорудити з обрізків металу або міцної деревини. Надати завершений вигляд дачному столика, зробленому своїми руками, допоможе додаткова шліфування й покриття його лаком. Залишилося клікнути гостей і насолодитися радістю живого людського спілкування за чашкою міцного запашного чаю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MihxTgL3M0o
Minecraft - комп'ютерна гра, де доводиться все створювати самостійно, і це стосується не тільки знарядь праці, а й предметів меблів. Адже герою даної гри потрібно буде за щось присісти, щоб відпочити після важкого робочого дня і випити чашку гарячого чаю.
Стіл в Мinecraft, звичайно, не нагальна річ і без неї цілком можна обійтися, але все ж коли-небудь його доведеться створити, оскільки своє житло рано чи пізно обставляти доведеться. Даний процес дуже захоплюючий, оскільки можна відчути себе справжнім декоратором. Створити стіл в Minecraft можна кількома способами, причому його зовнішній вигляд буде сильно відрізнятися, так як в цьому процесі будуть брати участь різні предмети. В цьому випадку вдасться створити оригінальний інтерьер.Можно зробити столик із сходинок. Спочатку потрібно встановити 2 будь-яких допоміжних блоку. Відстань між ними повинна становити строго 2 блоку. Після цього хрестом на їх верхню частину буде потрібно встановити сходинки. Потім потрібно тільки прибрати допоміжні блоки і стіл готовий. На нього можна поставити що-небудь гарне, наприклад вазу з фруктами або квітами. В Minecraft створити стіл можна з паркану і кам'яної плити, він буде більше за розміром, а значить, на ньому легко буде розмістити багато предметів. Спочатку потрібно встановити паркан, а на нього покласти кам'яні плити. Якщо останніх немає в наявності, то цілком можна обійтися і березовими плитами, тоді стіл вийде навіть цікавіше. Якщо в господарстві є 4 натискних плити, то вони теж підійдуть для створення столу. Принцип аналогічний, а вигляд буде досить симпатичним і легко впишеться в будь-який інтер'єр. Minecraft - дивовижний світ, в якому предмети часто використовуються не тільки за призначенням. Так, наприклад, стіл можна створити за допомогою декількох поршнів. Для цього буде потрібно зробити невелику яму глибиною в 2 блоки в місці, де потрібно спорудити стіл. Потім на її дно встановлюється червоний факел, який і буде тримати весь механізм в активованому стані. Після чого туди ставиться поршень таким чином, щоб хрестик був направлений на бічні стінки ями. В результаті він встане відразу включеним. Якщо потрібен стіл більшого розміру, то слід використовувати 4 поршня. Принцип створення буде аналогічним, тільки яму потрібно буде вирити розміром 4х4 і поставити на дно 4 червоних факела. Потім по черзі ставляться поршні.Еслі хочеться створити витончену меблі, яка буде прикрашати оселю, то краще встановити різні моди. Найпопулярнішими є Jammy Furniture mod і BiblioCraft. Завдяки їм вдасться зробити кілька видів столів, причому вони будуть дуже красивими на вигляд, і привнесуть лаконічність в будь-який інтер'єр.