Як зробити блешні в домашніх умовах.

Кожен досвідчений рибалка знає, що в серйозній рибалці не можна обійтися без болісно . Складні по конструкції сучасні болісно продаються в риболовецьких магазинах, але вони коштують чимало, і при бажанні ви можете виготовити нескладну блешню власними руками, використовуючи мінімум матеріалів та інструментів - наприклад, оброблена і відшліфована ручка їдальнею ложки з просвердленими отворами може стати хорошою основою для болісно .
Інструкція
1
Також ви можете виготовити обертову блешню, взявши в якості матеріалів деталі від старих і непридатних блесен, а також старі приманки.
2
Для створення такої болісно потрібен основний стрижень, на кінці якого надіті колечка, а центр є обертової латунної втулкою. Через центр втулки проходить отвір.
3
Для створення петель на блешні використовуйте круглогубці, а також виготовте скобу з намистинками. Замість дроту для приманок можна використовувати струну або жилу від проводу. Встановіть намистини, що розділяють скобу і блешню, так, щоб блешня оберталася навколо них без затримки.
4
На кінці втулки помістіть першу намистини, встановіть блешню в скобу, а скобу надіньте на валик. Потім встановіть другу намистину і зробіть закриває петлю, що нагадує петлю для гачка, обернувши дріт навколо вала кілька разів.
5
На готову блешню нанесіть малюнок, наклавши на матеріал пластикову ячеистую сітку і завдавши зверху кольоровий лак.
6
С обертової блешнею використовуйте товсту волосінь, тому що занадто тонка волосінь буде перекручуватися.
7
Для риболовлі в умовах швидкого плину ви можете робити полегшені обертові болісно , без металевої основи, з використанням бусинок з металу і скла.
8
На кінці волосіні закріпіть грузило, а трохи вище - підлісок з блешнею. Подібна блешня НЕ БУДЕ закручувати волосінь. Доповніть гачок пером для мушки - це збільшить ефективність вашої риболовлі.
Кожен завзятий рибалка прекрасно знає, що приготувати рибальські приманки в домашніх умовах не становить великої праці. Для цього не обов'язково володіти спеціальними знаннями та інструментами. В інструкції наведено методи для тих, хто хоче навчитися робити блешня самостійно. Існує велика кількість способів, як виготовити блешня. Вашій увазі надані два дуже дієвих методу, з виготовлення в домашніх умовах риболовецьких приманок.
Інструкція
1
Перший метод. Матрицю болісно необхідно відлити з свинцю, а для виготовлення пуансона по матриці необхідно використовувати більш легкоплавкий металл.Возьміте металеву коробочку, розмір якої трохи більший, ніж розмір блешні. Розплавленим свинцем необхідно наповнити до половини нашу коробку. До тих пір, поки свинець не затвердів, втисніть в нього блешню. Вдавлювати необхідно до тієї пори, поки вона всією своєю опуклою частиною не опиниться у вмісті. Дочекайтеся того моменту, коли свинець повністю застигне. Повинна вийти форма, яку ви збиралися скопіювати. Відбиток повинен бути чіткий, в іншому випадку повторіть попередню дію заново.
2
Покрийте графітом отриману матрицю і бортики металевої коробки. Слід пам'ятати про те, що коробка повинна бути з нелудженому жерсті. Якщо така відсутня, зробіть коробочку з декількох шарів паперу, використовуючи при цьому рідке скло або силікатний клей.
3
Після того, як ви покрили графітом матрицю, заповніть її розплавленим припоєм. Дочекайтеся повного охолодження. Вийміть, отриману матрицю і пуансон.
4
Тепер приступимо до безпосереднього виготовлення блесни.Для цього використовуйте відпалений лист міді або ж латуні. З неї вирізаємо блешню трохи більшого розміру, ніж розмір поглиблення в матриці. Приблизно на 1-1,5 мл.
5
Помістіть заготовку болісно точно над поглибленням в матриці, встановіть пуансон. Ударами молотка вигинайте заготовку до тих пір, поки вона не повторить за формою матрицю.
6
Другий спосіб відрізняється від першого тим, що матрицю виготовляють з дерева, а пуансон з металу: олово, гарту, пріпоев.Для виготовлення матриці використовуйте деревину з великою міцністю. Гарна матриця вийде з дуба або бука.
7
Матрицю робити стоїть наступним чином. В бруске необхідно за допомогою стамески зробити поглиблення, за формою яке нагадуватиме блешню. Контролювати цей процес можна за допомогою пластиліну. Після того, як матриця буде готова, стінки також необхідно обсипати графітом.Далее принцип виготовлення пуансона і болісно той же, що і в першому способі.