Як відкрити кадрове агентство. Як дізнатися чи встановлена ??прихована камера в будинку.

Роль кадрових агентств зростає - при досить високому рівні безробіття в Росії спостерігається дефіцит висококласних фахівців. Часто роботодавці не справляються з підбором персоналу самі і доручають його кадровим агентствам. Тому цей бізнес досить вигідний і швидко окупається. Крім того, для відкриття кадрових агентств не потрібно ні ліцензії, ні великих інвестицій.
Інструкція
1
Існують три види кадрових агентств: 1. вимираючий вид: агентство по трудоустройству.Оно створюється, щоб влаштовувати на роботу фахівців. За працевлаштування вони платять агентству. Агентство зайнято в основному коригуваннями резюме і збором інформації про вакансії. Оскільки все більше людей шукає роботу через сайти на зразок www.hh.ru, таке агентство навряд чи стане успешним.2. поширений вид: рекрутингове агентство .Такое агентство існує в допомогу роботодавцю - до його фахівців звертаються фірми, яким потрібно знайти кандидата на ту чи іншу посаду. Відповідно, платить работодатель.3. просунутий вид: хедхантінгового агентство .Це агентство з пошуку менеджерів вищої ланки і унікальних фахівців. Його співробітники використовують особливі прийоми пошуку кандидатів, постійно впроваджують нові методики. Відкриття такого агентства безсумнівно обіцяє успіх, але за умови роботи в ньому дуже грамотних співробітників, здатних знаходити неординарні підходи до підбору досить "складних" кандидатів. Адже часто до них звертаються фірми з проханням переманити конкретного фахівця від конкурента. В свою чергу, такий фахівець може не захотіти залишати своє місце роботи навіть в обмін на хороші привілеї.
2
Яке б агентство ви не хотіли відкрити, першим кроком буде напрацювання клієнтської бази. Так що на перший час основний робочий інструмент засновника кадрового агентства - телефон. Ну і, звичайно, Інтернет. Також заздалегідь можна дати рекламу - в мережі, в діловій пресі.
3
Трохи пізніше кадровому агентству знадобляться офіс (невеликий, можна обійтися 30 кв.м) і, відповідно, офісна техніка, а також персонал - 2-3 чоловік. Найкраще взяти одного дуже хорошого фахівця з досвідом і бажанням працювати в стартапі і одного-двох молодих фахівців, які допомагатимуть першому і рости разом з ним.
4
Що стосується реєстрації кадрового агентства, то ви можете зареєструвати як юридична особа (ТОВ), так і стати індивідуальним підприємцем. Юридична особа найкраще зареєструвати через спеціалізовану фірму - коштує це недорого (до 12000 рублів) і економить час і нерви. Державне мито за реєстрацію ТОВ становитиме 4000 рублів, а за реєстрацію індивідуального підприємця - 800 рублів.
5
Зразкові витрати на відкриття кадрового агентства: 1. реєстрація - до 10000-16000 рублів (включаючи державне мито) .2. офіс - від 30000 рублів на місяць (ціна залежить від місця розташування) .3. покупка офісної техніки, меблів і т.д. Залежить від кількості співробітників і від ваших можливостей. Спочатку можна обійтися найнеобхіднішим - комп'ютерами, телефоном, столами, стільцями, кулером.4. зарплата персоналу. Молодому спеціалісту можна платити від 25000 рублів, досвідченому - від 40000 рублів на месяц.5. реклама і сайт - від 40 000 рублів.