Як садити насіння суниці. Як садити насіння будинку.

Смачні та корисні ягоди суниці можуть з'явитися і на вашій ділянці, якщо ви навчитеся правильно садити насіння, з яких виростають ягоди. Зробити це нескладно, якщо знати правила посіву насіння та догляду за саджанцями і врунами. У цій статті ви дізнаєтеся, як садити насіння суниці і як доглядати за розсадою, щоб отримати повноцінний і великий урожай.
Інструкція
1
Висаджувати насіння потрібно в середині весни, коли вони будуть отримувати достатньо світла. Вам буде потрібно декілька ємностей висотою 7-10 см з дренажними отворами. Заповніть ємності сумішшю землі та піску і полийте теплою водою. Потім почніть сіяти насіння, потроху вдавлюючи їх в грунт.
2
Закрийте ємності з посіяними насіння ми поліетиленовою плівкою, час від часу видаляючи конденсат і зволожуючи грунт пульверизатором з водою. Зберігайте ємності з насіння ми в темному місці при температурі 18 градусів протягом 10 днів мінімум, поки не з'являться перші паростки.
3
Слідкуйте за тим, щоб температура не була занадто високою. Через два тижні ви побачите перші паростки. Більше паростків з'явиться через місяць після посадки насіння. По закінченні трьох-чотирьох тижнів зніміть плівку з ємностей і поставте їх в освітлене прохолодне місце.
4
Регулярно підтримуйте постійну вологість грунту, не дозволяйте їй пересихати і перезволожувати. Якщо паростки будуть знаходитися дуже близько один до одного, прорідити розсаду і пікірують її. Через деякий час пересадите розсаду в родючий грунт, на грядку, на свіже повітря.
5
Після вкорінення кущиків в грунті регулярно поливайте їх, не допускаючи пересихання ґрунту. Через чотири-п'ять місяців при регулярному догляді суниця дасть вам перший урожай. Кущики суниці будуть розростатися - якщо ви помітите, що вони стають занадто великими, починайте отсаживать частини кущів в грунт окремо.