Як підкреслити зелені очі. підкреслити зелений колір очей.

Зелений колір очей зустрічається досить рідко, тому зеленоокі жінки завжди виглядають ефектно і незвично. Однак підкреслити містичну красу зелених очей зовсім не буде зайвим.
Інструкція
1
Самий безпрограшний макіяж для зелених очей можна зробити за допомогою теплих золотисто-коричневих і насичених шоколадних тіней. Також можете сміливо використовувати помаранчеві, бежеві та персикові тони. Зелені тіні, відповідні відтінку очей, теж будуть доречні. Але тільки не наносите їх на все віко, інакше колір очей просто загубиться. Якщо будете робити макіяж з зеленими тінями, обов'язково використовуйте разом з ними тіні іншого відтінку.
2
Зелені очі також можна вигідно підкреслити фіолетовими, бузковими і ліловими тінями. Але якщо у ваших очей мається золотистий відтінок, ці кольори використовувати не варто. Вони додадуть очі м жовтизну.
3
Красиво контрастують із зеленими очі ми червонуваті, мідні і рожеві відтінки. Однак далеко не кожен колір з цих гам підходить зеленим очі м. Так, один відтінок може підкреслити колір очей, а другий - додати йому хворобливу червоність. Виявити, який червонуватий або рожевий відтінок підходить саме вашим зеленим очі м можна лише за допомогою експериментів.
4
Самі невідповідні тіні для зелених очей - сині і блакитні. Синьо-блакитну гаму варто випробувати тільки в тому випадку, якщо ваші очі мають бірюзовий або блакитний відтінок. Також зеленим очі м вкрай рідко підходять холодні сріблясті відтінки. Однак власниці сіро-блакитних зелених очей можуть з ними цілком вдало поекспериментувати.
5
Чорна підводка на зелених очі х нерідко виглядає занадто грубо. Зате з ними добре гармонує підводка сірого і шоколадно-коричневого кольору. Внутрішні куточки зелених очей можна підвести білим або золотистим олівцем - це допоможе візуально збільшити очі . Такого ж кольору підводку можна зробити і по внутрішній лінії нижніх повік. Крім того, вдалим варіантом є підводка внутрішньої поверхні нижньої повіки насиченим зеленим олівцем.
Зелений колір очей володіє магічним тяжінням. Для того, щоб підсилити цей природний дар, необхідно навчитися правильному макіяжу, який підкреслить силу кольору і додасть погляду особливу глибину і таємничість!
Вам знадобиться
  • -Тінь коричневої гами для повсякденного макіяжу;
  • фіолетовий тіні для святкового макіяжу;
  • коричневий олівець для очей;
  • -чорна або коричнева туш ;
  • -зелена або фіолетова туш.
Інструкція
1
Почнемо з повсякденного макіяжу. Зеленооким панночкам ідеально підходять тіні коричневої гами. Щоб зробити погляд виразнішим можна використовувати комбінації цих тонів: наприклад, верхню і нижню повіку оформляється темно-коричневими або шоколадними тінями, а внутрішній куточок очі висветляєтся за допомогою пісочних або золотистих тіней.
2
Якщо ви збираєтеся на вечірку, то спробуйте скористатися тінями фіолетового або баклажанового кольору. Якщо ви прихильник більш м'яких відтінків, то вам можна порекомендувати колір міді або золота.
3
Прихильницям підводки для очей стилісти радять спробувати олівці теплих відтінків, особливо слід звернути увагу на коричневий, мідний і золотистий кольори. Чорну підводку рекомендується використовувати тільки при святковому макіяжі, так як в поєднанні з зеленими очі ми вона дає дуже яскравий ефект.
4
Особливої уваги заслуговує туш для вій. Крім стандартного чорного кольору можна спробувати туш коричневого відтінку. Використання такого кольору туші дозволяє зробити погляд м'яким.
5
Якщо ви любите експериментувати, то спробуйте підкреслити зелені очі за допомогою кольорової туші. Вам ідеально підійдуть зелені і фіолетові кольори. Майте на увазі, що використання таких яскравих відтінків не має на увазі застосування тіней. Якщо порушити це правило, то можна отримати ефект нереальних лялькових очей, які доречні хіба що на маскараді.
Зверніть увагу
Зеленооким жінкам варто уникати тіней синього, блакитного і сріблястого кольору.
Корисна порада
Для досягнення максимального виразного ефекту погляду стилісти радять використовувати теплу гаму косметичних засобів. Використання таких тонів як мідний, коричневий, пісочний дозволяє зробити погляд глибоким і таємничим.