Як прокидатися вранці легше.

Ранок - це початок дня. Яке це буде початок - легке або важке, залежить від того, як ви прокинулися. Зазвичай легке пробудження гарантує приємний початок дня. Але людям, які насилу прокидаються вранці, зберігати гарний настрій досить складно. Проте, зробити ранкове пробудження легким і приємним по силу кожній людині.
Інструкція
1
Як це не банально звучить, але від важкого ранкового пробудження вас найкраще вбереже своєчасний відхід до сну. Оптимально, якщо ви привчите свій організм засинати і прокидатися в один і той же час навіть у вихідні дні. Саме чіткий режим гарантує вам повноцінний нічний відпочинок. А недосипання в будні дні укупі з надією надолужити все на вихідних лише сприятиме накопиченню втоми.
2
Купіть будильник, який буде програвати вранці легку і приємну мелодію. Від різких сигналів можна прокинутися швидше, але навряд чи таке ранкове пробудження можна назвати приємним. Добре, якщо у вашому будильнику буде функція, що дозволяє встановити наростаючу гучність сигналу. Така мелодія пробудить від сну більш делікатно.
3
Після пробудження не поспішайте відразу ж вставати з ліжка. Так як різкий перехід від сну до активного дня є стресом для організму. Однак не варто просто ніжитися в ліжку, інакше ви знову заснете. Щоб швидше прокинутися, помасажуйте потилицю і мочки вух. Це підбадьорить вас за рахунок припливу крові до голови. Обов'язково кілька разів потягніться. І тільки потім вставайте з ліжка. Щоб у вас вистачило часу на всі ці дії, заводите будильник хвилин на 5-10 раніше звичного часу.
4
Легко встати вранці вам також допоможе душ. Але приймати його потрібно теплим. Занадто холодна вода, звичайно, добре оживляє, але для неповністю проснувшегося організму це буде шоком. А гаряча вода, навпаки, може занадто розслабити і посилити сонливість.
5
Не відмовляйтеся від сніданку, адже саме він здатний зарядити ваш організм енергією на весь день. Тільки сніданок повинен бути збалансований, тобто складатися з злаків, кисломолочних продуктів, фруктів або хоча б яєць, а не з бутерброда з ковбасою. За 15 хвилин до сніданку бажано випити склянку прохолодної води - це теж допоможе організму прокинутися.