Як зробити браслет з ниток. робити з ниток браслед.

Фенечки з ниток носили ще в епоху захоплення рухом хіпі - і продовжують носити до сих пір, незважаючи на те, що хіпі в більшості своїй пішли в минуле. Яскраві браслети з ниток , що символізують радість і дружбу, приваблюють багатьох, і є відмінним пам'ятним подарунком для друзів і близьких, а також незвичайною прикрасою, відповідним до будь-якого вбрання. Навчитися плести фенечки нескладно - для цього вам потрібні нитки муліне різних кольорів, ножиці і шпилька.
Інструкція
1
Відріжте вісім ниток муліне різних кольорів, довжиною в чотири рази перевищують передбачувану довжину браслета. Зв'яжіть нитки на кінці вузлом і закріпіть англійською булавкою на подушці або спинці дивана.
2
Розподіліть нитки один поруч з одним так, як повинні будуть йти один за одним кольору ниток в браслеті. Ваша перша робоча нитка - крайня зліва. Зауважте цією ниткою на наступній нитки праворуч подвійний вузлик.
3
Продовжуйте обв'язувати подвійними вузликами все нитки, поки ваша робоча нитка не виявиться крайней справа. Ви сплели перший ряд фенечки, отримавши ряд діагональних вузликів. Переходьте знову до тієї нитки, яка виявилася крайньою зліва, і повторіть вищеописані дії - обв'язуйте нитки зліва направо подвійними вузликами.
4
Закінчивши ряд, знову перейдіть до крайньої зліва нитки і починайте в'язати вузлики. Продовжуйте плести фенечку, поки вона не досягне потрібної довжини, а потім на кінці зав'яжіть вузлик і сплетіть косичку для зав'язки.
5
Освоївши просте плетіння діагональними лініями, ви можете ускладнити завдання і спробувати сплести фенечку з візерунком «ялинка». Для цього починайте плести звичним способом, але зупиніться рівно на середині фенечки, а потім продовжите плести правій крайній ниткою справа наліво, роблячи дзеркальні вузлики.
6
Таким чином, зліва у вас буде діагональна лінія, спрямована в одну сторону, а праворуч - в іншу. Лінії утворюють куточок в центрі фенечки. Центральні нитки зв'яжіть вузликом.
7
Продовжуючи плести фенечку до кінця, ви отримаєте браслет з повторюваним візерунком «ялиночка».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EOvtJv-NKZM