Як привчати таксу до туалету.

Все собаки рано чи пізно привчаються НЕ гадити в будинку, де живуть. Але такса - це особливий пес. У цуценя такси дуже впертий характер, який нелегко перебороти. Саме тому таксенок може як ні в чому не бувало робити калюжі посеред кімнати. Він розуміє, що не можна, але відчуває вас на міцність. Привчити цуценя такси до туалету , звичайно, можливо, тільки потрібно займатися вихованням з дитинства.
Інструкція
1
Годуйте і поїть цуценя тоді, коли ви вже готові вийти з ним на вулицю. Гуляти спочатку треба часто, не менше 6 разів на день. Собаки зазвичай ходять в туалет після їжі або сну - хвилин через 5-15. Тому й вигулювати таксіков потрібно відразу після сну та їжі. Поступово щеня звикне справляти нужду поза квартири.
2
Якщо у таксіка є в будинку місця, де він зазвичай робить купки і калюжі, застеліть їх газетами або ганчірками. По-перше, так легше буде прибирати. А по-друге, щеня звикне ходити на газету або ганчірочку. Коли це відбудеться, їх потрібно помістити в лоток, який ви пристосуєте для туалету. Лоток спочатку повинен стояти на тому місці. Куди щеня ходить в туалет. Потім треба потихеньку кожен день зрушувати лоток в сторону постійного місця його розташування. А якщо ви не хочете, щоб таксенок взагалі ходив в туалет будинку, навіть в лоток, рухайте його в бік вхідних дверей. В один прекрасний день таксік захоче сходити в туалет, але лоток буде за дверима. Тоді собаку потрібно терміново вивести на вулицю.
3
За калюжі, які щеня робить на ваших очах, обов'язково карайте його. Але тільки якщо застали пса на місці злочину. Якщо пройшла хоча б пара хвилин, не чіпайте цуценя, він не зрозуміє. А от якщо застали, то потикайте мордою в калюжу, насварити. Кмітливий таксенок швидко зрозуміє, що до чого.