Як поставити внутрішньом'язово укол.

Ставити внутрішньом'язові уколи можна в домашніх умовах. Ставляться вони в будь-яку м'яз, але переважно в сідницю, руку або стегно. Больові відчуття залежать від препарату, в основному біль виникає при введенні антибіотиків, які бажано розводити знеболюючими засобами. Головне дотримуватись рекомендацій лікаря, а поставити укол досить просто.
Вам знадобиться
  • -шпріц
  • -спірт
  • -ватний тампон
  • -ліки
Інструкція
1
Визначтеся з місцем, в яке ви вирішили поставити укол. Якщо це сідниця, то ставте в верхню бічну частину. На нозі або руці нащупайте м'яке місце. Найкраще ставити укол в сідницю, шанс потрапити повз м'язи мінімальний, та й нервових закінчень там практично немає.
2
Наберіть ліки в шприц. Подивіться, чи немає там повітря, якщо ви бачите бульбашки повітря, то поверніть шприц голкою вгору і спустіть його. Хоча при внутрішньом'язовому уколі наявності повітря в шприці не має значення, він просто розподілиться в крові і буде перероблений організмом.
3
Змочіть ватку спиртом і протріть те місце, в яке буде поставлено укол. Можна використовувати будь спиртовий настій, не обов'язково чистий медичний спирт. Сміливим рухом руки введіть голку в м'яз. Потім почніть введення ліків. Вийміть голку і потримайте ватку зі спиртом кілька хвилин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oMmCQM1zp9k
Корисна порада
Якщо голка насилу входить в м'яз, то бажано вибрати інше місце для укола.Подержіте ватку зі спиртом подовше, так вдасться уникнути утворення уплотненій.Еслі після уколу ви відчуваєте біль, то прогрійте хворе місце грілкою або зробіть йодну сітку.