Як закреслити текст. Як писати з зачеркиванием.

Оформлення тексту зачеркиванием, як правило, використовується для позначення думки, що йде врозріз із загальноприйнятою, і перетворює слова автора в «думки вголос». Для оформлення тексту в блозі або на сайті зачеркиванием використовуються спеціальні HTML-теги.
Інструкція
1
Щоб просто закреслити фразу або слово, вставте в початок і в кінець виділяється фрагмента теги з ілюстрації. Якщо блог підтримує режим попереднього перегляду, перевірте, чи відображається підкреслення.
2
Щоб закреслювати лінію зробити кольоровий, використовуйте інший тег. Зверніть увагу, що замість слова "red" можна використовувати назву будь-якого кольору на англійській або його цифрове позначення.
3
Можна оформити текст і закреслення різними кольорами. Для цього підійдуть теги з наступного ілюстрації. Замість слів "red" і "blue" введіть назви кольорів лінії і тексту відповідно або цифрове позначення.
4
Закреслений текст може бути жирним і курсивним. Для цього використовуйте теги з останньою ілюстрації строго в зазначеному порядку.
Художнє оформлення тексту вимагає виділення однієї думки і приглушення інший. Іноді засобами графічної образотворчості потрібно позначити щось на кшталт «обмовки за Фрейдом» - з мови злетіло те, що думаєш, і тут же сказано інше. Текстові редактори і блоги дозволяють оформити таку деталь зачеркиванием.
Інструкція
1
Щоб закреслити слово в текстовому редакторі, виділіть його, натиснувши кнопку миші або клавіші "Shift" і стрілка «вправо».
2
У верхній панелі на головній вкладці під назвою шрифта закреслити латинську букву (або групу букв). Натисніть на неї. Слово буде відформатовано з зачеркиванием.
3
Для оформлення закресленого слова в блозі або на сайті використовуйте HTML-теги. Навколо слова поставте теги з ілюстрації.
4
Закреслювання може бути кольоровим. Тоді теги відповідатимуть другий ілюстрації. Замість слова "red" можете використовувати назву будь-якого іншого кольору англійською.
5
Закреслений текст може бути кольоровим, в такому випадку теги трохи зміняться, відповідно до нової ілюстрацією. Назви квітів можете вибрати на свій смак.