Як перевірити себе на алергію. тест на алергію в домашніх умовах.

Медики стверджують: від алергії страждає 20% усього населення земної кулі, і ця цифра весь час збільшується. У кого-то хвороба протікає цілком безневинно, у вигляді швидко проходять червоних плям або п'ятихвилинного безперервного чхання. А у інших алергія може викликати напад астми, який іноді призводить до смерті людини. Деякі до пори до часу взагалі не знають, що вони алергіки, поки не зіткнуться з тим рослиною, твариною чи предметом, який спровокує напад. Щоб убезпечити себе від раптових неприємностей, краще перевіритися на алергію , не чекаючи розквіту хвороби.
Інструкція
1
Тест на алергію можна пройти в будь-якому медичному центрі або лабораторії, які мають необхідне обладнання. Старий перевірений медиками спосіб - шкірні проби. Ви можете вибрати за раз десять алергенів, на які хотіли б перевіритися (наприклад, найпоширеніші: шоколад, молоко, апельсини, пилок рослин, пил і так далі). На вашу шкіру плечей або спини фахівець накапає розчин тих алергенів, які ви вибрали для перевірки. Потім зробить неглибокі подряпини, щоб збудники алергії проникли підшкірно. Далі залишається чекати: якщо місця порізів покриються пухирями або запалиться, значить, алергія на якісь збудники у вас є. До слова, іноді реакція на підшкірні проби буває уповільненою, і алергія проявляється тільки на наступний день або ще пізніше.
2
Ще один варіант тесту на алергію - аналіз крові IgE (на імунноглобулін Е). Це звичайний забір крові, яку потім в лабораторії фахівці тестують різними алергенами. Чекати результати такого аналізу доведеться тиждень. Однак він вважається більш сучасним, ніж підшкірний тест, до того ж його можна робити навіть немовлятам.
3
У домашніх умовах алергії-тест слід проводити з обережністю. Як правило, проба робиться на зап'ясті або згині ліктя: проведіть по цих місцях ватним диском з декоративною косметикою або фарбою для волосся. Відстежуйте шкірну реакцію протягом доби. Якщо ви підозрюєте у себе або дитини алергію на якийсь харчовий продукт, виключайте з їжі в першу чергу найпоширеніші алергени: цитрусові, курячі яйця, коров'яче молоко, шоколад, червоні фрукти і ягоди. Далі дивіться на реакцію організму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CoqZAHmLu64
Зверніть увагу
- Тест на алергію за допомогою закапування розчину алергену в ніс або полоскання рота робиться тільки в стаціонарних умовах під наглядом лікаря. Самому їм краще не користуватися.
Корисна порада
- якщо ви не впевнені, алергія чи у вас, випийте антигистамин, який можна купити в аптеці. Він зніме симптоми алергічної реакції.