Як додавати петлі на спицях. Як в'язати петлю для кабана.

У більшості моделей в'язаного одягу та багатьох інших предметів, які можна пов'язати з допомогою спиць і пряжі, необхідно збавляти або додавати петлі для досягнення потрібних форм і обрисів деталей. Кожна починаюча і досвідчена в'язальниця повинна вміти додавати петлі у в'язанні на спицях , і в цій статті ми розповімо, як це правильно зробити декількома різними способами.
Інструкція
1
Залежно від моделі виробу, додавати петлі можна як по краях, так і в середині полотна. Додавайте петлі по лицьовій стороні в'язання.
2
Для того щоб додати петлі в кінці ряду, пров'яжіть останню петлю лицьовій в'язкою. Петля повинна залишитися на лівій спиці. Після цього пров'яжіть її лицьовій схрещеної в'язкою. Якщо потрібно додати петлі на початку ряду, заведіть спицю в першу петлю ряду, а потім витягніть нитку і залиште петлю на лівій спиці.
3
Якщо потрібно додати одразу кілька петель на початку ряду, введіть спицю в першу петлю ряду і витягніть нитку. Утворену петлю перенесіть на ліву спицю і повторіть потрібну кількість разів. Схожим способом можна додати кілька петель в кінці ряду.
4
Захоплюйте робочу нитку правою спицею, обвивають її навколо вказівного пальця лівої руки і направте праву спицю під нитку. Захопіть петлю і затягніть на правій спиці.
5
В деяких виробах потрібно додавати петлі прямо всередині полотна. Для цього також додавайте петлі з лицьового боку. Для додавання однієї петлі всередині ряду підхопите лівої спицею нитку між двома петлями попереднього ряду і пров'яжіть схрещену лицьову петлю.
6
Крім того, ви можете провязать з однієї петлі по черзі дві нових петлі. Для того щоб додати всередині ряду дві петлі, пров'яжіть три петлі - підхопите лівої спицею протяжку між двома петлями попереднього ряду, а потім зв'яжіть по черзі лицьову, виворітну, і знову лицьову петлю.
7
Також в середині полотна ви можете додавати петлі за допомогою виворітних петель. Для цього пров'яжіть одну петлю лицьовій, а потім пров'яжіть її виворітного. Після цього пров'яжіть дві петлі виворітного в'язкою, а петлю, наступну за ними, пров'яжіть лицьовій. Не знімаючи її з лівої спиці, пров'яжіть виворітного.