Як посадити кісточку лимона. Як садити лайм в домашніх умовах.

Квітникарство і розведення кімнатних рослин - захоплююче хобі, яке затягує все більше людей, як жінок, так і чоловіків. Нерідко від з'їдених фруктів залишаються кісточки, які майже завжди викидаються. При цьому, якщо знати правила посадки насіння і вирощування рослин, з багатьох кісточок ви можете виростити кімнатне деревце, так як деякі з них приживаються в домашніх умовах досить добре. Найчастіше в домашніх умовах вирощують з кісточки лимонне дерево, і в цій статті ми розповімо, як це зробити.
Інструкція
1
Після того, як лимон буде з'їдений, збережіть великі насіння без сколів і тріщин. Заповніть неглибокі стаканчики землею і помістіть насіння, оброблені живильним підгодівлею, на два сантиметри вглиб землі. Посадіть відразу десять або більше насіння - сходи дадуть тільки деякі з них.
2
Зволожуйте землю, поки через п'ять місяців саджанці не піднімуться і не зміцніють. З цього моменту візьміть горщики побільше і, не порушуючи кореневої системи, пересадите в горщики саджанці разом із земляною грудкою, в якому вони знаходяться. Додайте в землю горщиків біогумус.
3
Регулярно прищипуйте крону вашого лимонного деревця, щоб воно дало додаткові пагони. Зростаючі пагони також треба прищипувати - після цього деревце виросте пишним і красивим. Помістіть горщик на добре освітлене місце і час від часу повертайте його до сонця різними частинами.
4
У самої землі підставу стовбура деревця обмотайте мідним дротом, яку потрібно зняти через півроку - це стимулює процес утворення плодових бруньок.
5
Якщо ви хочете, щоб ваше дерево плодоносило і в домашніх умовах давало урожай свіжих лимонів, подбайте про щеплення черешка плодоносного дерева. Правильна щеплення дозволить через кілька років отримати хороший урожай.