Як зробити вироби з бісеру. зробити з бісеру поробки.

За допомогою бісеру ви можете втілювати в життя найоригінальніші і незвичайні ідеї - цей матеріал здатний приймати форму будь-якого предмета, аксесуара або прикраси, якщо майстриня впевнено володіє технікою бісероплетіння. Починаючи працювати з бісером, найкраще плести нескладні фігурки і прикраси, які допоможуть вам придбати основний навик плетіння. У цій статті ми розповімо, як робити з бісеру невеликі фігурки-сувеніри у вигляді яскравих комах, використовуваних як брелки, брошки або пам'ятні прикраси.
Інструкція
1
Для плетіння божої корівки візьміть бісер декількох кольорів. Також вам буде потрібно довга дріт для бісероплетіння - її довжина повинна складати 80 см.
2
На центр дроту надіньте вісім коричневих бісеринок, після чого зафіксуйте їх, протягнувши один з кінців дроту через п'ять бісеринок у напрямку до протилежного краю, утворивши два ряди - з трьох і з п'яти бісерин коричневого кольору.
3
На один з кінців дроту надіньте шість бісерин - коричневу, зелену, дві коричневих, знову зелену і знову одну коричневу. В протилежну сторону введіть в бісеріни другий кінець дроту - обидва кінці опиняться різнобічно, а ряд буде зафіксований. Ви сплели частину голови божої корівки.
4
Після цього сплетіть ряд з шести бісерин червоного кольору, а потім сплетіть лапки для фігурки - на кінці дроту надіньте по чотири бісеріни коричневого кольору. Крім останню бісерину, всуньте кінець дроту в решту три бісеріни і затягніть її.
5
Повторіть з іншого боку. Після цього повторіть звичні ряди - зробіть ряд з восьми бісерин червоного кольору, а потім такий же ряд з десяти бісерин.
6
Візьміть по чотири бісеріни коричневого кольору і знову сплетіть дві бічних лапки. Закінчите плетіння божої корівки, рівномірно звужуючи до кінця ряди. В останньому ряду повинна бути всього 4 червоних бісерин. Скрутіть і закріпіть кінці дроту, надівши на них кілька чорних бісерин і протягнувши кінці всередину.
7
За таким же принципом плетіння паралельних рядів ви зможете виготовити нескладну красиву бабку, замість крил приплітаючи до тулуба подвійним кріпленням подовжені напівпрозорі камені або стрази. Також ви можете легко сплести ящерку або змійку, подплетая до тулуба з паралельних ліній лапки.