Як побудувати курінь. Як сделат маленький і просторий курінь.

Справжній лісової курінь - це відмінний спосіб відчути себе мандрівником і дослідником природи, і його створення стане корисним і захоплюючим розвагою для дітей та дорослих. При цьому, вміння побудувати курінь може не тільки розважити вас, а й надати істотну підтримку в екстремальній ситуації, коли потрібно терміново забезпечити себе і своїх супутників дахом над головою на природі. Побудувати курінь неважко, якщо у вас під рукою є природні матеріали, які можна знайти в будь-якому лісі.
Інструкція
1
Виберіть місце для споруди курінь а - воно не повинно бути ні низиною, ні піднесенням. Виберіть рівну площадку, захищену від вітру, оточену деревами або чагарником.
2
Вибравши майданчик для забудови курінь а, заготуйте дві або більше міцних довгих палиць. Притулите дві палки з обох сторін до довгої міцної гілці дерева і зв'яжіть верхівку мотузкою. Також ви можете взяти кілька палиць і прив'язати їх в похилому положенні до дерева по колу за верхні кінці, роблячи більш просторий кругової курінь .
3
Міцно зв'язавши палки, натягніть на них тент з брезенту або іншого матеріалу, закріпивши краю, придавивши їх важкими каменями. Якщо у вас немає в наявності тенту, використовуйте ялиновий і сосновий лапник, який можна набрати в лісі неподалік, або гілки листяних дерев.
4
Покрийте лапником і гілками курінь , щоб створити максимально щільну дах. Курінь, покритий гілками і ялиновим гіллям, не має можливості бути повністю закритим - ви зможете завісити вхід тільки спеціально знайденим пологом.
5
У випадку з курінь ом, закритим тентом, ви можете використовувати для входу вертикальну палицю, уткнуту біля входу, на яку спирається край тенту.
6
Щоб закрити курінь , приберіть палицю і опустіть тент. Курінь готовий - як бачите, він виготовляється легко, і в разі непередбаченої ситуації може захистити вас в лісі від негоди і холоду.
Зверніть увагу
Правильно складений курінь добре захищає від дощу і навіть від граду (з власного досвіду) вода з нього скочується як з звичайної даху. Для будівлі куреня підійде майже все що ви знайдете поблизу (ялиновий або пихтовий лапник, очерет, сіно, солома, трава). Як зробити тканину непромокаючої (для палатки, тенту, шатра, плаща). Виготовлення намети своїми руками.
Корисна порада
Як побудувати курінь у лісі? Споруда укриття в лісі, поряд з видобутком вогню, їжі та води, є основою виживання. Односхилий курінь представляє собою навіс. Дозволяє защіться від вітру, якщо його встановлювати проти вітру, а також служить екраном, що відображає тепло від багаття. Якщо є спальник, то таке укриття може сіпользоваться з пізньої весни і до пізньої осені.