Як зробити блешню.

Блешня - це пластина, виготовлена з метала і вирізана за заданою формою. Саморобні блешня виготовляють з латуні, міді та алюмінію, так як всі ці матеріали пластичні.

Інструмент, який необхідний для виготовлення блешні: ножиці по металу або ножівка, дриль і тонкий напилок. Якщо Ви хочете зробити блешню вигнутого типу, то Вам буде необхідний молоток бляхаря.

Початок роботи. Взяти лист металу і намалювати на ньому водостійким маркером рисунок болісно. Потім по заданому малюнку випиляти або вирізати його, зняти задирки напилком. Краю блешні повинні бути злегка завалені, в іншому випадку вони будуть різати волосінь. Потім слід відзначити отвори для розрізних кілець і просвердлити їх 2 мм свердлом, обробіть краю отвори за допомогою свердла більшого діаметра.Прі виготовленні такої блешні необхідно залишити на 50 відсотків більше за довжиною, ніж остаточна блешня. Це треба зробити для того, що скласти хвіст, на який буде кріпитися гачок. В результаті Ви отримаєте легку снасть, яка буде зручна при ловлі в прибережних водах, так як їй буде зручно робити далекі заброси.Отлічние за якістю блешня виходять з ручок ножів, вилок, ложок. Переробивши уламки столових приладів, ви отримаєте снасті, які тривалий час будуть служити. Щоб зробити блешню з вилки, необхідно обрізати за формою ручку, обровнять напильником, зняти фаску, просвердлити отвори і приєднати кільця до крючкам.Еслі виникає необхідність закруглити або зігнути блешню, щоб надати їй необхідну траєкторію руху, то треба затиснути її в лещата і зігнути молотком . Єдиний спосіб досягти необхідно результату - це експериментувати. Листовий метал коштує не дуже дорого, так що можна дозволити допустити трохи ошібок.Еслі Ви хочете зробити блешню, яка привертатиме увагу риб, то її необхідно буде пофарбувати. Маленькими шматочками різнобарвною ізоляційної стрічки можна зробити смужки і очі. Витягнутими трикутниками з цього ж матеріалу можна зімітувати смуги окуня. Також для розмальовки болісно можна використовувати емаль або аерограф. Для того, щоб забарвити блешню під «зебру» можна використовувати ізоляційну стрічку або занурювати її в тривіальний розчин, який застосовується для чернения металу, попередньо покривши мастилом ділянки, які не потребують обробці. Блешню необхідно покласти в розчин на 30 секунд і потім промити під холодною водою. Таке забарвлення триматиметься довгий час, і зняти його можна буде тільки за допомогою металевої щітки.